Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

Випускники льотного факультету ХНУПС складуть державні іспити

11 Вересня 2019
Випускники льотного факультету ХНУПС складуть державні іспити

У Повітряних Силах на базі однієї з бригад тактичної авіації розпочався льотно-методичний збір із підготовки екіпажів тактичної авіації з відпрацювання тактичних прийомів бойових застосувань по повітряних та наземних цілях. Протягом тижня екіпажі виконають практичні стрільби керованими ракетами класу «повітря-повітря» по повітряних цілях.

Як повідомили в авіації командування Повітряних Сил, не дивлячись на те, що збір відбувається в інтересах екіпажів тактичної авіації, до нього залучено усі роди авіації Повітряних Сил. Кінцевою метою збору є підготовка екіпажів до ведення бойових дій у районі проведення операції Об’єднаних сил та набуття навичок бойового застосування авіаційних засобів ураження.

У командуванні Повітряних Сил уточнили, що у льотно-методичному зборі також беруть участь курсанти випускного, п’ятого курсу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Планується, що в рамках проведення ЛМЗ випускники складуть державний іспит з льотної підготовки.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
Вишкіл, Освіта та наука, Повітряні Сили