Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

Україна представила в Польщі розвідник «Tayra»

10 Вересня 2019
Україна представила в Польщі розвідник «Tayra»

Мобільний комплекс наземної розвідки «Tayra» вирішує широкий спектр завдань як автономно, так і в складі мережевої системи в інтересах військових, правоохоронців або прикордонної служби. Його прототип на базі бронемашини «Дозор-Б» українські компанії представили на міжнародній виставці MSPO-2019, що відбулась у Польщі.

«Tayra» дозволяє здійснювати автоматичне виявлення об’єктів у будь-який час доби і року, а також в умовах атмосферних опадів, туману та відсутності оптичної видимості з автоматичним відображенням цілей на дисплеї персонального комп’ютера на тлі карти місцевості. Про це повідомляє Ukrainian Military Pages.

Новий комплекс оснащений засобами радіолокаційної розвідки українського виробництва. На машині встановлений бойовий модуль та система постановки димової завіси. Вона також оснащена системами кондиціонування та очищення повітря, автоматичного пожежогасіння, а також супутниковою навігаційною апаратурою CH-4215, яка встановлюється на БТР-3, БТР-4, «Барс-8» та іншу техніку. Базове броньоване шасі забезпечує розміщення обладнання та екіпажу з чотирьох осіб. Швидкість руху до 120 км/год, запас ходу – 800 км.

Стежте за нами в Instagram
Озброєння та техніка