ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Міжнародні навчання Rapid Trident-2019: більше 3600 військовослужбовців та 600 одиниць техніки

Міжнародні навчання Новини
9 Вересня 2019, 13:45
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

13 вересня у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки розпочнуться двотижневі міжнародні навчання Rapid Trident-2019, у яких візьмуть участь понад 3600 військовослужбовців та 600 одиниць техніки. Окрім підрозділів України та США, погодження на участь у Rapid Trident-2019 надіслали оборонні відомства Великої Британії, Канади, Грузії, Литви, Туреччини,  Молдови, Болгарії, Польщі, Румунії.

Також у цьогорічному Rapid Trident-2019 братимуть участь військовослужбовці багатонаціональної складової ЛИТПОЛУКРБРИГ імені великого гетьмана Костянтина Острозького.
Найбільший військовий контингент буде задіяний від Збройних Сил України. «Бойове ядро» складатимуть військовослужбовці 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади оперативного командування «Захід». Ця військова частина була сформована вже під час бойових дій на Донбасі. Всі піхотинці, що плануються до участі у військових маневрах, мають реальний бойовий досвід. Також участь у Rapid Trident-2019 братимуть підрозділ Національної гвардії України та окремі підрозділи інших силових структур держави.

Від американської сторони участь у навчаннях Rapid Trident-2019, окрім інших, братиме рота «Дельта». Тож армія США безпосередньо буде задіяна у багатонаціональній навчальній події під керівництвом українського командування.

Відповідно до сценарію, українські воїни та військові підрозділи країн-партнерів навчатимуться протидіяти збройній агресії в умовах гібридної війни. За час навчань військовослужбовці відпрацюють низку завдань бойового, логістичного та гуманітарного характеру. Ще одним цікавим аспектом цьогорічного навчання є проведення оцінювання визначених підрозділів Збройних Сил України в рамках Програми перевірки та зворотного зв’язку Концепції оперативних можливостей НАТО.

Навчання, метою якого є відпрацювання спільних дій у складі миротворчих коаліційних сил, триватиме до 28 вересня.
Слід відзначити, що міжнародні військові навчання такого рівня відбуваються у рамках програми міжнародного військового співробітництва «Партнерство заради миру». Більшість навчань цієї серії, починаючи із 1994 року, проходили на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки.

Довідково: Rapid Trident -2019 є наймасштабнішим спільним сухопутним навчанням підрозділів Збройних Сил України, інших військових формувань України (Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Державної служби з надзвичайних ситуацій та Управління Державної охорони) та військових підрозділів іноземних держав.

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform

«Приказ — здесь умереть?»: окупант впав в істерику на фронті
«Приказ — здесь умереть?»: окупант впав в істерику на фронті

На Запорізькому напрямку росіянин зі складу 36-ї мотострілецької бригади зс рф поскаржився командуванню на критичні умови та відсутність забезпечення.

Зачистили посадку від окупантів: бійці «Люті» зірвали спробу рф закріпитися на Костянтинівському напрямку
Зачистили посадку від окупантів: бійці «Люті» зірвали спробу рф закріпитися на Костянтинівському напрямку

Бійці бригади «Лють» зірвали чергову спробу російських штурмовиків закріпитися на Костянтинівському напрямку та створити умови для подальшого наступу.

«Жирна» ціль»: воїни «Чорного лісу» вистежили та знищили ворожий ЗРК вартістю $45 млн
«Жирна» ціль»: воїни «Чорного лісу» вистежили та знищили ворожий ЗРК вартістю $45 млн

Бійці «Чорного лісу» вполювали зенітно-ракетний комплекс «Бук-М3» російських окупаційних військ.

«Попереду мене розірвало товариша»: полонений окупант розповів, як усвідомив, що він смертник
«Попереду мене розірвало товариша»: полонений окупант розповів, як усвідомив, що він смертник

Полонений російський штурмовик розповів про свої враження від участі в одному з м’ясних штурмів, в який його відправило командування.

ВАКАНСІЇ
Olx Офіцер запасу ЗСУ

від 23000 до 130000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

RobotaUa Кулеметник, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Olx Майстер експлуатації та ремонту бронетанкової техніки

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

WorkUa Старший навідник (артилерія)

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

RobotaUa Військовослужбовець за контрактом

від 20100 до 100000 грн

Жовті Води

4 відділ Кам'янського РТЦК та СП

WorkUa Водій-військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса

137 ОБМП

ПУБЛІКАЦІЇ
«СЗЧ — теж не вихід»: як «Ніка» знайшла бажану посаду і повернулася до війська
«СЗЧ — теж не вихід»: як «Ніка» знайшла бажану посаду і повернулася до війська

Саме такою можливістю скористалася військовослужбовиця 152-ї окремої єгерської бригади з позивним «Ніка». Про свій військовий шлях та повернення до війська вона розповіла кореспонденту АрміяInform. Бажання…