ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Усе про українську розвідку на сторінках книги

Прочитаєте за: < 1 хв. 27 Вересня 2019, 12:15 2

Під час 26-го Львівського книжкового форуму в Будинку офіцерів відбулася презентація неординарної книги «Історичні, правові і політичні аспекти розвідувальної діяльності держави». Її автор — президент центру «Борисфен Інтел», кандидат військових наук генерал-лейтенант запасу Віктор Гвоздь. Про це повідомляє на своїй сторінці у facebook пресслужба львівського Будинку офіцерів.

Автор монографії в період 2008–2010 років очолював воєнну розвідку України, а у 2014–2016-их — Службу зовнішньої розвідки України. У цій книзі автор комплексно дослідив розвідувальну діяльність, а також її роль у системі національної безпеки держави.

Посилаючись на досвід, набутий під час відбиття військової агресії Росії на Сході України, та ухвалення нового законодавства з питань національної безпеки у 2015–2018 роках, Віктор Гвоздь указує на певні особливості такого аналізу, який сьогодні став основою національної законотворчості з питань розвідувальної діяльності, визначає конкретні історичні дати створення сучасних органів воєнної і зовнішньої розвідки України, дає визначення термінів «розвідувальне співтовариство України», «дипломатична розвідка», «геополітична розвідка», «партизанська розвідка».

Також він надає рекомендації з удосконалення системи формування національної безпеки України, утворення розвідувального співтовариства, правового регулювання організації та діяльності українських розвідорганів та їхнього контролю.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram