ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Лазерні бої курсантів із харківських вишів сектору безпеки та оборони

Прочитаєте за: 2 хв. 25 Вересня 2019, 10:38 2

За першість у тактично-спортивній грі лазертаг боролися курсанти вищих навчальних закладів сектору безпеки та оборони Харкова. Кожен навчальний заклад представив команду із шістьох учасників — по троє хлопців і дівчат. Захід відбувся за ініціативи Харківської обласної державної адміністрації.

— Сьогодні наші змагання відкривають цілу низку заходів у рамках соціального проєкту «Через рівність і розуміння до захисту та безпеки», — розповіла представниця ХОДА Наталя Сухорукова. — Його головна мета — розпочати процес формування ролі жінок у миробудуванні, підвищити рівень гендерної обізнаності майбутніх офіцерів ще на стадії навчання. Саме тому і хлопці, й дівчата виборюватимуть перемогу разом в одній команді.

За сценарієм на кожному етапі гри змагаються по дві команди. Головна мета — захопити й утримати «базу», розташовану в центрі поля. «Бій» відбувається з використанням спеціальної амуніції — бластера, з якого ведеться вогонь по «противнику», та пов’язки з датчиками, які фіксують попадання лазерного променя. Проста, на перший погляд, гра вимагає відповідної фізичної форми, концентрації уваги та злагодженості командних дій.

Учасники команд продемонстрували високий рівень підготовки, неабияку завзятість і загострення пристрастей під час гри, а дівчата довели, що їхня активна участь у тактично-спортивних поєдинках є радше нормою, ніж винятком.

У результаті лазерних баталій перше місце вибороли курсанти Харківського Національного університету внутрішніх справ, почесне друге місце посіли курсанти Військового інституту танкових військ НТУ «ХПІ», які долучилися до цих змагань. Третє місце дісталося курсантам Національної академії Національної гвардії України.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Спорт