ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Цьогоріч Державний науково-дослідний інститут провів вже понад 55 випробувань нових та модернізованих зразків ОВТ

Прочитаєте за: 2 хв. 23 Вересня 2019, 13:03 8

У Державному науково-дослідному інституті випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки випробовують практично всю номенклатуру озброєння і військової техніки Збройних Сил України. Ця установа залишається єдиною в силових структурах України, яка за своїми можливостями і рівнем підготовки фахівців здійснює випробування і науково-технічне супроводження авіаційної та парашутно-десантної техніки будь-якого рівня складності. Це здійснюють професійні інженери-випробувачі та льотно-випробувальний склад, що мають відповідні допуски.

За 8 місяців поточного року Інститут провів понад 55 випробувань нових (модернізованих) зразків (комплексів, систем) ОВТ. Зокрема, в інтересах Сухопутних військ Збройних Сил України проведено державні випробування броньованої бойової колісної машини «Козак-2М1»; модернізованого переносного зенітного ракетного комплексу 9К310УМ «Ігла-1»; дослідного зразка БПАК «Spectator-M1»; дослідного зразка навчально-тренувального комплексу вертольота Мі-24ПУ1. Тривають державні випробування спеціалізованого броньованого автомобіля «Варта».

Проведено низку визначальних відомчих випробувань. Зокрема штабної машини «Богдан-63172» на базовому шасі МАЗ; автопаливозаправника АПЗ-8-53162 на базі МАЗ; дослідного зразка бронетранспортера БТР-60МК; модернізованої зенітної самохідної установки ЗСУ-23-4М-А ЗАК «Шилка». Також організовано спеціальні випробування вертольота типу Мі-24ПУ1, оснащеного комплексом типу 9К113.

Цьогоріч фахівці Інституту також провели низку контрольних льотних випробувань для потреб Повітряних Сил Збройних Сил України. Зокрема літака Іл-76МД зі встановленим додатковим обладнанням; літака Ан-26Ш з додатковим бортовим обладнанням та обладнанням робочих місць для первинної підготовки курсантів-штурманів; літака   Су-24М зі встановленим літаковим відповідачем; літака Су-27С з відповідним модулем; літаків Су-25УБМ1К та Су-27П1М, обладнаних удосконаленою апаратурою супутникових навігаційних систем ГЛОНАСС і GPS СН-3307М; авіаційних ракет класу «Повітря-Поверхня» Х-29.

Випробування та дослідження проводились на різних базах, полігонах та аеродромах України.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Новини, Озброєння та техніка