Про те, як змінилась роль снайпера на передовій та як готують майбутніх снайперів АрміяInform розповів сержант-інструктор школи підготовки снайперів 199 навчального центру ДШВ ЗСУ з позивним…
Спеціалісти ДП «КБ «Південне» розробили та виготовили на 3D-принтері змішувальну головку для рідинного ракетного двигуна з допаленням генераторного газу, який працює на паливі «рідкий кисень-гас». Про це повідомляє Державне підприємство «Конструкторське бюро „Південне“ імені М.К. Янгеля» у Facebook.
— Таке унікальне конструкторське рішення дозволить нам за допомогою селективного лазерного плавлення (3D-друку) виготовляти складові частин двигуна без традиційного використання специфічних і трудомістких технологій — механічної обробки і дорогих оснасток, — йдеться в повідомленні. — У конструкції прототипу змішувача було аж 525 деталей, з’єднаних між собою 119 звареними та 405 паяними швами! Нині ж, завдяки новій розробленій конструкції, усього лише в одній деталі сформовані тракти генераторного газу, гасу і пускового пального. Технологічний цикл виготовлення деталі скоротився на порядок. Нині ми ведемо підготовку змішувача до проведення випробувань.
Таке і подібні рішення зможуть забезпечити конкурентоспроможність і затребуваність української продукції на світовому ринку за рахунок зменшення витрат і часу на виготовлення деталей.
Також повідомляється, що КБ «Південне» продовжує успішно використовувати дослідне виробництво і залишається на хвилі передових технологій, які відкривають нові можливості та дозволяють створювати металеві вироби з високою точністю і щільністю.
@armyinformcomua
На Лиманському напрямку ситуація залишається напруженою: ворог постійно проводить атаки, зокрема піхотні штурми.
Військова контррозвідка Служби безпеки затримала у Києві агентку російської воєнної розвідки, яка готувала координати для дронової атаки рф по столиці України 1 січня 2025 року.
Міністерство оборони України опублікувало роз’яснення щодо механізму переведення у застосунку Армія+, а також щодо причин, через які можуть виникати затримки.
Окупанти все більше намагаються застосовувати нову тактику — коли спочатку заходить мала штурмова група, ховається якнайближче до українських позицій і чекає підкріплення, однак Сили оборони знають, як протистояти їм.
На Курахівському напрямку ворог почав частіше застосовувати ствольну артилерію та реактивні системи залпового вогню.
Покровськ залишається однією з ключових точок на лінії фронту, але російські війська не наважуються здійснити масштабний лобовий штурм цього міста.
від 20000 до 120000 грн
Київ
Святошинський РТЦК та СП
від 50000 до 120000 грн
Ужгород
68 окрема єгерська бригада імені Олекси Довбуша
Про те, як змінилась роль снайпера на передовій та як готують майбутніх снайперів АрміяInform розповів сержант-інструктор школи підготовки снайперів 199 навчального центру ДШВ ЗСУ з позивним…