ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Учасники бойових дій, які втратили кінцівки, зможуть безкоштовно отримати спеціальні спортивні протези

Новини
20 Вересня 2019, 8:57
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Ветерани АТО/ООС, які втратили кінцівки внаслідок бойових дій, матимуть можливість за своїм бажанням отримати спортивні протези. Про це інформаційному агентству АрміяInform повідомив Уповноважений Президента України з питань реабілітації УБД Вадим Свириденко.

– Ми робимо все можливе, щоб наші захисники могли бігати, плавати та займатися різними видами спорту. Вже прийняті відповідні зміни до постанови Кабінету Міністрів України № 518 «Про деякі питання протезування та ортезування учасників бойових дій».  Уже найближчим часом ветерани за державні кошти зможуть отримати перші спортивні протези, – розповідає Вадим Свириденко.

За його словами, Україна має власних фахівців для протезування, які мають іноземний практичний досвід. Це важливо, бо деталі до спортивних протезів постачатимуться із-за кордону.

– Протез має бути зручним. Це надто прискіплива й відповідальна робота. Він виготовлятиметься для кожного воїна індивідуально. Однак ветерани АТО/ООС повинні розуміти: щоб отримати такий протез, кожен має довести, що його тіло готове до протезування й підтвердити це довідкою-дозволом від лікаря. Важливо також, що держава надає такий шанс кожному учаснику бойових дій, – наголосив Уповноважений Президента України з питань реабілітації УБД Вадим Свириденко.

Кореспондент АрміяInform

Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення
Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення

Єврокомісія, МОУ, уряди Франції та Фінляндії уклали угоди щодо розширення промислових спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та ОПК.

Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International
Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International

Тепер Україна разом із союзниками створюватиме спільні фонди, щоб видавати гранти найкращим defense-tech розробникам з усього світу.

Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті
Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті

Від початку доби агресор 57 разів атакував позиції Сил оборони, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та у ворожому тилу.

Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру
Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру

Окупанти завдали удару по Сумській громаді, унаслідок чого по медичну допомогу звернулось 18 людей.

ВАКАНСІЇ
Штаб-сержант

від 23000 до 50000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Гранатометник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Стрілець, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Технік служби захисту інформації

від 21000 до 51000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Кулеметник, військовослужбовець

від 20100 до 50000 грн

Запоріжжя

Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

Діловод ЗСУ

від 24000 до 50000 грн

Запоріжжя

Хортицький РТЦК та СП