ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Мешканцям військових містечок на Дніпропетровщині пообіцяли відновити безперебійне водопостачання до кінця року

Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Вересня 2019, 12:26

На Дніпропетровщині мешканці військових містечок Гвардійського та Черкаського не один рік частенько простоюють у черзі з відрами по воду, бо мережа водопостачання на окремих ділянках, як решето. Про це Інформагентство АрміяInform нещодавно повідомляло.

Розв’язання цієї проблеми обговорювали на нараді, що відбулась у Дніпропетровській обласній державній адміністрації.

— Це кричуща ситуація. Треба якнайшвидше розв’язати проблему, щоб понад 10 тис. мешканців нарешті знову щодня мали в кранах питну воду, — зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко, пише сайт адміністрації.

Повідомляється, що буде визначено найпроблемніші ділянки та обласним коштом реконструйовано ділянки водогону Гвардійське-Черкаське для забезпечення безперебійного водопостачання.

Надалі планують побудувати свердловину на місцях, щоб із неї добувати воду.

— Найближчим часом визначимо найпроблемніші ділянки і до кінця року реконструюємо їх, щоб дати мешканцям воду, — сказав директор департаменту ЖКГ Дніпропетровської ОДА Андрій Коломоєць. — Оновлювати водогін повністю економічно невигідно. Доцільніше відмовитися від централізованого водопостачання і добувати воду зі свердловини.

Також зазначається, що земельну ділянку під свердловину має виділити Міністерство оборони. Голова Дніпропетровської облдержадміністрації доручив підготувати відповідне звернення.

Нині воду у селища та військові частини подають по 2–4 години на добу. Через численні прориви труб безперебійне водопостачання налагодити не вдається.

Фото – Дніпропетровська ОДА

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram