ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Джевеліни – це тільки початок?

Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Вересня 2019, 11:23

Міністерство оборони України отримало можливість закуповувати товари та послуги оборонного призначення за кордоном, а наша держава право стати повноцінним учасником програми Пентагону «Міжнародні військові продажі» (Foreign Military Sales, FMS). Про це повідомляє АрміяInform.

Ми вже розповідали, що українське оборонне відомство цього року вперше почне пряму закупівлю американського озброєння – протитанкових ракетних комплексів (ПТРК) Javelin.

Як повідомили АрміяInform у Департаменті військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міністерства оборони України, для України відкривається можливість розширення номенклатури саме прямих закупівель у США за програмою FMS (прямі закупівлі між міністерствами).

Читайте також:
Україна просить США продати більше Javelin – посол Тейлор

Нагадаємо, що в січні 2019 року Президент України підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення закупівель продукції, робіт і послуг оборонного призначення за імпортом», який дозволяє держзамовникам купувати продукцію військового призначення та військові послуги за кордоном.

Цей Закон руйнує монополію державних спецекспортерів, допомагає заощадити час і кошти, оскільки дозволяє Міністерству оборони України і Генштабу ЗСУ закуповувати за кордоном те, що партнери по НАТО готові поставляти Україні.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки: ,