— Розкажіть, будь ласка, про те, як змінювалися засоби РЕБ/РЕР протягом періоду широкомасштабного вторгнення? — На початок широкомасштабки весь аналоговий РЕБ — це був білий шум. Було…
Військовослужбовцям, які уклали контракт на проходження служби у резерві, дозволяється зберігати майно особистого користування (камуфляж, футболка, черевики з високими берцями «берці», кепка тощо) вдома. Це, прописано у Наказі Міністерства оборони України № 306 від 10.06.2019 «Про внесення змін до наказу Міністерства оборони України від 29 квітня 2016 року № 232», який вступив в дію 27.08.2019 року. Його роз’яснює Інструкція «Про організацію речового забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України в мирний час та особливий період».
Там, зокрема, зазначається: «Особи, які уклали контракт на проходження служби у військовому резерві Збройних Сил України, зберігають майно особистого користування за місцем проживання; інвентарне майно після виконання обов’язків служби у військовому резерві здається до військової частини».
— Це зроблено для того, щоб військовослужбовець прибував на збори у своїй формі одягу, тим самим уникнувши обезлічування речового майна та особисто відповідав за його стан, — розповів заступник начальника Центрального управління речового забезпечення Збройних Сил України Тилу Збройних Сил України полковник Віталій Носуленко. — При цьому визначено завдання командирам і начальникам служб, що під час проведення зборів вони організовують перевірку якісного стану форми. Якщо військовослужбовець її «вбив» поза службою, то відновлює за власний кошт.
Також резервісти, згідно із новим наказом, мають право після закінчення строку контракту отримане майно особистого користування, строки носіння (експлуатації) якого не вичерпано, залишити собі, відшкодувавши його залишкову вартість.
Простіше кажучи, камуфляж, наприклад, коштує 1000 гривень і його термін носіння 2 роки. Військовослужбовець проходив у ньому рік. Тож він може, за бажанням, сплатити половину його вартості й залишити собі. Якщо такого бажання немає, то просто здати особисте майно на склад військової частини.
@armyinformcomua
Армія країни-агресора втратила з минулу добу 1330 осіб та 47 артилерійських систем.
На даний час відбулося 155 бойових зіткнень. Сили оборони України продовжують стримувати натиск окупаційних військ.
Кореспондентка АрміяInform поспілкувалася з СЕО компанії «Квертус» Ярославом Філімоновим і дізналася про інноваційний РЕБ та про його переваги на фронті й на міжнародній арені.
Невдовзі у ФРН може з’явитися нове покоління крилатих ракет, яке має доповнити можливості добре знаних німецько-шведських боєприпасів TAURUS.
Упізнавати й розрізняти звук дрона, виявляти його у небі, постійно рухатися й уміти ховатися від БПЛА в умовах нинішньої війни повинен кожен військовослужбовець. Навчити не боятися дронів та ефективно протидіяти їм нині є обов’язковим елементом військової підготовки.
російська пропаганда давно перетворилася на театр абсурду, де сценарії настільки далекі від реальності, що здаються пародією на самих себе. Черговим актом цього фарсу стало обурення ольги скабєєвої через вигадану історію про те, що українці на Курщині нібито... крадуть корейців. І ні, мова не про технології чи автомобілі. За версією російської пропаганди, ЗСУ масово викрадають громадян північної кореї.
від 20500 до 120500 грн
Київ
Військова частина А7039
— Розкажіть, будь ласка, про те, як змінювалися засоби РЕБ/РЕР протягом періоду широкомасштабного вторгнення? — На початок широкомасштабки весь аналоговий РЕБ — це був білий шум. Було…