З 6 по 14 липня в Азовському морі було уражено 116 суден так званого тіньового флоту рф, розповів командувач СБС…
Моряки, звільнені з полону Кремля, зібрали гроші для засудженого за репресивною статтею російського волонтера Костянтина Котова — помічника правозахисниці Вікторії Івлєвої, яка 8 місяців допомагала нашим військовим.
Про це повідомляє «Укрінформ» із посиланням на адвоката Миколу Полозова.
— Коли українських моряків звільнили, вони дізналися, що волонтера Костю Котова посадили. І вони, як і раніше сам Костя, не змогли промовчати та залишитися осторонь. Сьогодні звільнені українські моряки зібрали гроші й попросили мене передати їх Вікторії Івлєвій, щоб вона розпорядилася ними на допомогу і підтримку російському політв’язню Костянтину Котову. На знак вдячності та подяки за його підтримку в той момент, коли вони самі перебували у в’язниці, — написав Полозов.
Фото: RFE/RL
Відзнаку «За мужність та відвагу» від Президента України Володимира Зеленського отримали ще дві бригади ЗСУ.
СБУ затримала у Херсоні працівника місцевого заводу, який після захоплення підприємства на допомагав рашистам відновити його роботу на користь рф.
Операції Сил безпілотних систем в Азовському морі практично паралізували російське судноплавство та ускладнила постачання окупаційного угруповання в Криму.
Оператор взводу радіоелектронної боротьби, військовослужбовець
від 50000 до 120000 грн
Ужгород
68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша
Стрілець, Військова служба за контрактом, Військовослужбовець ЗСУ
від 20000 до 120000 грн
Петрівське, Запорізька область
Командир відділення РХБР, ВОС 187. РЕБ. Війська РЕБ.
від 19000 до 120000 грн
Коломия, Івано-Франківська область
З 6 по 14 липня в Азовському морі було уражено 116 суден так званого тіньового флоту рф, розповів командувач СБС…