ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Україна представила в Польщі розвідник «Tayra»

Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Вересня 2019, 13:54 1

Мобільний комплекс наземної розвідки «Tayra» вирішує широкий спектр завдань як автономно, так і в складі мережевої системи в інтересах військових, правоохоронців або прикордонної служби. Його прототип на базі бронемашини «Дозор-Б» українські компанії представили на міжнародній виставці MSPO-2019, що відбулась у Польщі.

«Tayra» дозволяє здійснювати автоматичне виявлення об’єктів у будь-який час доби і року, а також в умовах атмосферних опадів, туману та відсутності оптичної видимості з автоматичним відображенням цілей на дисплеї персонального комп’ютера на тлі карти місцевості. Про це повідомляє Ukrainian Military Pages.

Новий комплекс оснащений засобами радіолокаційної розвідки українського виробництва. На машині встановлений бойовий модуль та система постановки димової завіси. Вона також оснащена системами кондиціонування та очищення повітря, автоматичного пожежогасіння, а також супутниковою навігаційною апаратурою CH-4215, яка встановлюється на БТР-3, БТР-4, «Барс-8» та іншу техніку. Базове броньоване шасі забезпечує розміщення обладнання та екіпажу з чотирьох осіб. Швидкість руху до 120 км/год, запас ходу – 800 км.

Читайте нас в Telegram