ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

За час льотної практики курсанти-льотчики налітали 44, штурмани – 34, а вертолітники – 58 годин

Військовий вишкіл Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 6 Вересня 2019, 12:49

Третій день поспіль у бригаді транспортної авіації імені Дмитра Майбороди тривають планові польоти. Для екіпажів бригади вони тренувальні, а для курсантів-випускників льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба – контрольні польоти.

Перед майбутніми льотчиками Ан-26 та штурманами стоять непрості завдання. Хлопці виконують контрольні польоти на десантування парашутистів із використанням засобів навігації та контрольні польоти в зону з максимальним градієнтом на відпрацювання елементів бойового маневрування. Втім, як повідомили в авіабригаді, льотна практика ще не завершується і попереду в них багато більш складних завдань у повітрі. Адже з університету їх планують випустити з класною кваліфікацією «льотчик 3 класу».

Курсанти-вертолітники, які у бригаді на кілька місяців довше, вже давно освоїли польоти по колу з одним вимкненим двигуном, по маршруту з посадкою на майданчик поза аеродромом, польоти на гранично малій висоті та польоти на висіння та переміщення біля землі. Наразі триває їхня підготовка до ведення бойових дій у складі екіпажу.

Польоти на літаках відбуваються вдень і вночі, а на вертольотах курсанти відпрацьовують польотні завдання під час нічних польотів. Для цього у бригаді задіяли відразу кілька літаків Ан-26 та вертольотів Мі-8.

За час льотної практики у бригаді курсанти-льотчики налітали 44, штурмани – 34, вертолітники – 58 годин, загальний наліт кожного курсанта складає на сьогодні в середньому 190 годин.

 

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Розвивати оборону разом: Україна та Німеччина запускають програму Brave Germany
Розвивати оборону разом: Україна та Німеччина запускають програму Brave Germany

Відповідний лист про наміри щодо запуску Brave Germany підписали у Києві Міністр оборони України Михайло Федоров та Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус.

Окупантів засліпили: бійці Signum знищили 12 розвідувальних «крил» росіян
Окупантів засліпили: бійці Signum знищили 12 розвідувальних «крил» росіян

Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка залишили окупантів без розвідки.

По 15 років на кожного: ув’язнили чотирьох зрадників, які воювали проти України
По 15 років на кожного: ув’язнили чотирьох зрадників, які воювали проти України

Суд визнав винними чотирьох громадян України, які воювали на боці армії країни-агресора.

«Коробочка» виїхала — і зникла»: історія оператора БПЛА на позивний «Одеса»
«Коробочка» виїхала — і зникла»: історія оператора БПЛА на позивний «Одеса»

Він зустрів повномасштабне вторгнення після весілля друга, а тепер коригує удари української артилерії по російських танках і штурмових колонах.

Сховався у кутку: російський штурмовик невдало намагався прикинутися меблями
Сховався у кутку: російський штурмовик невдало намагався прикинутися меблями

Оператори Департаменту активних дій ГУР продовжують нищити піхоту і дрони окупантів.

Захмарна майстерність: зенітні дрони вражають російські «Шахеди» і в погану погоду
Захмарна майстерність: зенітні дрони вражають російські «Шахеди» і в погану погоду

Розрахунки дронів-перехоплювачів 1129-го зенітного ракетного Білоцерківського полку показали, як полюють за ударними БПЛА ворога у тумані.

ВАКАНСІЇ
Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Дніпро та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Старі Кодаки, Дніпропетровська область

Водій (кат. D, DE), військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Оператор протитанкових ракетних комплексів

від 50000 до 120000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Електрик, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Кулеметник

від 21000 до 120000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Стрілець

від 21000 до 121000 грн

Запоріжжя

113 окремий батальйон 110 ОБр Сил ТрО

--- ---