ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Американці подарували українським військовим сучасний аналізатор крові

Прочитаєте за: 2 хв. 5 Вересня 2019, 16:32 4

Відтепер у Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь» МО України можна значно точніше та швидше діагностувати небезпечні хвороби. Це стало можливим завдяки допомозі американських друзів, які сьогодні подарували українським військовим імунологічний аналізатор «Аркітект і1000 SR». У жодному військовому шпиталі такого сучасного обладнання немає.

– Апарат призначений для лабораторної діагностики для малих та середніх лабораторій, забезпечує високу точність та якість дослідження зразків крові. Унікальність його в тому, що він дозволяє зменшити вдвічі інкубаційний період на ранніх етапах захворювання на  вірусний гепатит С, ВІЛ і сифіліс. Одночасно можна досліджувати до 65 зразків крові й отримати перший результат уже за 30 хвилин. Його потужність дозволяє проводити до 60 тестів за годину, – розповів начальник Центру крові Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» полковник медичної служби Андрій Собченко. – Це сучасне обладнання, на яке ми давно чекали. З гордістю скажу, що такий апарат є тільки в нашому госпіталі.

– Ми з колегами з України змогли збудувати основи, на яких тримається система безпека крові, це безпечна закупівля донорських продуктів, обробка із застосуванням стерильного обладнання та зберігання. Особливо це важливо, коли існує загроза масових уражень. Дуже хочу, щоб наша допомога сприяла миру в Україні, – зазначив голова правління Міжнародного інституту проблем СНІДу та туберкульозу  Еліот Якобс Перлман.

– Особливо важливо, щоб у країні, що воює, безпека крові відповідала  високим стандартам. Пропоную і надалі шукати нові шляхи співробітництва, в яких США зможе вам допомагати у майбутньому, – додав начальник Відділу оборонного співробітництва при Посольстві США в Україні полковник Даніель Міллер.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Військова медицина, Новини