ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У День знань син героя не був на самоті

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 2 Вересня 2019, 11:25

У перший день нового навчального року традиційно дітей проводжають до школи батьки. На жаль, не всіх школярів у цей день благословляли і мама, і батько. На війні з російським агресором поклали життя чимало українських матерів та татусів.

Учень дев’ятого класу Арсен Кандалюк мешканець міста Южне Одеської області цього разу вийшов із дому сам. Рік тому Віктора Кандалюка, його батька, було вбито. Під час бою під Мар’їнкою куля російського снайпера обірвала життя 34-річного солдата 28-ї окремої механізованої бригади.

У Віктора був надійний товариш, земляк Олег Сидоренко, який завжди був поруч із Віктором і ніколи не залишав його сам на сам зі своїми проблемами. Так сталося і цього вересневого дня. Зустрівши Арсена, сина Віктора, до школи його привів заступник військового комісара Южненьського міського територіального центру комплектації та соціальної підтримки підполковник Олег Сидоренко.

А після завершення урочистостей, Арсен разом із мамою та друзями українського героя вирушили на цвинтар до пам’ятника Віктору Кандалюку.

Покладання квітів супроводжувалось розмовами, спогадами про героїчний вчинок воїна, коли той під час вогневої атаки російського агресора, наспіх накинувши бронежилет та одягнувши шолом, кинувся допомогти своїм бойовим товаришам, але куля снайпера, який стежив за переміщенням українських воїнів, назавжди обірвала життя Віктора.

– Говорили й про майбутнє сина героя, який став для мене хрещеним сином – охрещеним війною й освяченим світлою пам’яттю про людину, яка віддала своє життя заради мирного майбуття свого сина, своєї родини, своєї країни. І доки битимуться наші серця, пам’ять про Віктора Кандалюка і усіх, хто віддав найцінніше за український народ, житиме вічно, – розповів підполковник Олег Сидоренко.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
З Краматорська евакуюють пам’ятки для збереження культурної спадщини
З Краматорська евакуюють пам’ятки для збереження культурної спадщини

У зв’язку з наближенням лінії фронту у Краматорську ухвалено рішення про демонтаж та евакуацію окремих об’єктів культурної спадщини задля їхнього збереження.

$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах
$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах

Завершено досудове розслідування щодо правоохоронця, який за гроші обіцяв допомогти оформити фіктивну відстрочку від мобілізації.

«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції
«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції

Українські нацгвардійці взяли участь у навчаннях Aurora 2026 у Швеції, де оператори БПЛА НГУ також навчали партнерів сучасної роботи з дронами.

Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту
Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту

Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка завдають ударів по логістиці окупантів.

«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню
«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню

В Івано-Франківську після російської атаки спалахнула пожежа у девʼятиповерховому житловому будинку.

Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї
Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї

Бойовий шлях Вадима з позивним «Боржомі» зі 156-го зенітного ракетного полку імені Максима Кривоноса розпочався ще у 2014-му — на Донбасі.

ВАКАНСІЇ
Заступник командира роти з морально-психологічного забезпечення

від 27000 до 31000 грн

Ковель

Військова частина А4825

Начальник медичного пункту

від 24000 до 25000 грн

Дніпро

26 окрема Дніпровська бригада

Парашутист, укладальник парашутів, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Лікар медичного пункту, загальної практики, військовослужбовець

від 25000 до 30000 грн

Миколаїв

Військова частина А1688

Навідник мінометного розрахунку

від 25000 до 125000 грн

Одеса

35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського

Снайпер

від 22000 до 22000 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

--- ---