ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Силах спеціальних операцій визначили найкращий екіпаж БПЛА

29 Серпня 2019
У Силах спеціальних операцій визначили найкращий екіпаж БПЛА

На Хмельниччині завершилися змагання екіпажів безпілотних авіаційних комплексів Сил спеціальних операцій ЗСУ. Головна мета заходу – відпрацювання різноманітних вправ, які допоможуть виконувати завдання за призначенням у районі бойових дій. Суперництво відбувалося, як за світлої пори доби, так і в ночі, із використанням тепловізійного обладнання. Як повідомив офіцер командування ССО, виклики сьогодення диктують нам активно застосовувати БПЛА.

– Досвід свідчить, що інформацію, яку дає нині година роботи безпілотного авіаційного комплексу, групі підготовлених розвідників треба було б добувати приблизно тиждень. А відтак застосування БПЛА є вкрай важливим для військових підрозділів. Ми використовуємо безпілотники вітчизняного виробництва, які в цілому на даний момент задовольняють наші потреби, – наголосив офіцер.

Участь у змаганнях також взяли фахівці військ радіоелектронної боротьби Збройних Сил України, завдання яких подавити БПЛА.У сучасних війнах і військових конфліктах роль військ РЕБ неухильно зростає. А тому рішення запросити військовослужбовців РЕБ було ухвалено, аби протестувати безпілотні авіаційні комплекси ССО та перевірити професійність операторів.

Загалом суперництво між екіпажами безпілотників пройшло у безкомпромісній боротьбі. Кращий екіпаж відстоюватиме честь ССО на першості Збройних Сил України, який відбудеться уже на початку вересня у Житомирі. Безпілотники ССО захищатимуть минулорічне перше місце на всеармійському конкурсі.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Новини