Інформаційне агентство Міністерства оборони України
UA

У Харкові для потреб Збройних Сил України передано 10 відремонтованих танків Т-64БВ

14 Серпня 2019
У Харкові для потреб Збройних Сил України передано 10 відремонтованих танків Т-64БВ

Із початку 2014-го у Харкові відремонтовано понад 230 танків типу Т-64 різних модифікацій та Т-80

У Харкові на Державному підприємстві «Харківський бронетанковий завод», що входить до Державного концерну «Укроборонпром», успішно завершено регламентований ремонт та модернізацію 10 танків типу Т-64БВ для потреб Збройних Сил України.

 Ще навесні поточного року ці бойові машини прибули з району проведення бойових дій на Донбасі у досить задовільному стані. Протягом декількох місяців  фахівці підприємства оборонно-промислового комплексу виконали вагомий обсяг робіт: відновили роботу майже усіх систем та агрегатів, замінили несправні прилади, перевірили роботу озброєння, а також встановили сучасні засоби зв’язку, апаратуру супутникової навігації і навіть камери заднього виду.

За словами  керівництва підприємства, з початку 2014-го  харківськими танкоремонтниками вже відремонтовано понад 230 одиниць танків типу Т-64 різних модифікацій та Т-80.

– Танки у нас отримали друге і набагато краще «життя». Адже тепер стали більш ефективнішими в експлуатації, грізними та непереможними у бою. При цьому «вісімдесятки» у нашій країні так ретельно ремонтують тільки на нашому підприємстві, – розповів директор ДП «Харківський бронетанковий завод» Вячеслав Стрелець.

Нині у цехах ремонтують іншу велику групу бронетехніки типу Т-80. Планується, що вже у жовтні, після успішного відновлення і проведення полігонних випробувань, ці танки також направлять до бойових частин Збройних Сил України.

Читайте нас в Telegram
Новини, Озброєння та техніка