ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Грузії завершилися міжнародні навчання Agile Spirit 2019

9 Серпня 2019
У Грузії завершилися міжнародні навчання Agile Spirit 2019

У Грузії за участю українських морських піхотинців відбулася заключна церемонія міжнародних навчань Agile Spirit 2019, які проходили у Сенакі на базі 2-ї стрілецької бригади, а також на полігонах «Орфоло» та «Вазіані». Напередодні відбулися фінальні маневри із залученням усіх учасників.

У фіналі багатонаціональні сили продемонстрували свої вогневі й тактичні навички з використанням усієї наявної зброї, включаючи бронетехніку та артилерію. Сценарій навчань передбачав командно-штабну та польову підготовку з бойовою стрільбою, взаємодію підрозділів з різних країн під час відпрацювання різних тактичних елементів, а також бойову підтримку в комбінованих операціях.

На заключній церемонії перед учасниками навчань виступили президент, прем’єр і спікер парламенту Грузії. Найкращі військовослужбовці, серед яких і командир підрозділу українських морських піхотинців старший лейтенант Павло Сбитов, отримали нагороди.

Нагадаємо: Agile Spirit 2019 уже вдев’яте проходять у Грузії. У них узяли участь понад 3000 військових з 14 країн-членів НАТО та країн-партнерів, а саме: Грузії, США, Великої Британії, Латвії, Литви, Польщі, Норвегії, Бельгії, Болгарії, Греції, Чорногорії, Румунії, Туреччини та України. Метою цьогорічного тренінгу стало підвищення сумісності, вдосконалення та підвищення оперативної спроможності під час планування та виконання операцій у багатонаціональному середовищі, а також розвиток можливостей управління та контролю між Альянсом та країнами-партнерами.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
Вишкіл, Міжнародні навчання, Навчання та тренування, НАТО