ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Командувач ВПС Нацгвардії США: ми ретельно вивчаємо бойовий досвід України

4 Серпня 2019
Командувач ВПС Нацгвардії США: ми ретельно вивчаємо бойовий досвід України

Американська делегація на чолі з Командувачем Військово-Повітряних Сил Національної гвардії штату Каліфорнія генерал-майором Грегорі Джонсом з робочим візитом відвідала військовий аеродром Старокостянтинівської бригади тактичної авіації імені Петра Франка.

Під час зустрічі з командуванням бригади сторони обговорили питання поглиблення співпраці, подальші напрямки і формати військового співробітництва, реалізацію визначених заходів у спільних навчаннях. Окремо зупинилися на підсумках торішніх військових навчань «Чисте небо – 2018».

– Ми ретельно вивчаємо бойовий досвід України, передусім застосування авіації. Обговорили наші успішні спільні дії під час торішніх навчань. Саме їхній позитивний результат і є основою подальшої тісної співпраці, – зазначив генерал Грегорі Джонс.

Американські авіатори мали змогу оглянути літаки, що перебувають на озброєні бригади – СУ-24М, СУ-24МР, навчально-бойові Л-39 і відвідали технічно-експлуатаційну частину авіаційної техніки, де ознайомилися з порядком проведення регламентних робіт на літаках.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини, Повітряні Сили