ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Розвідники з Одеси десантувалися на Тернопільщині

Прочитаєте за: < 1 хв. 27 Серпня 2019, 18:03

На одному з полігонів бойової підготовки, що на Тернопільщині, військовослужбовці окремого розвідувального підрозділу Оперативного командування «Південь» беруть участь у курсі повітрянодесантної підготовки та здійснюють стрибки з парашутом з гелікоптера Мі-8МСБ.

Як наголосив командир підрозділу, стрибки з парашутом – найскладніший та найвідповідальніший етап повітрянодесантної підготовки.

– На першому етапі під керівництвом досвідчених інструкторів з парашутно-десантної підготовки розвідники пройшли наземну підготовку, вдосконалили свої знання з використання парашутної системи, способів її укладання та до автоматизму відпрацювали елементи стрибка, – розповів офіцер.

Стрибки виконували з гелікоптера Мі-8МСБ зі зброєю та в повному спорядженні. Після приземлення воїни-розвідники відпрацьовували збір на майданчику приземлення, орієнтування на місцевості, приховане висування до об’єктів умовного противника.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram