ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Одесі розгорнули ще більший Державний Прапор, ніж торік

Прочитаєте за: 1 хв. 23 Серпня 2019, 18:37 1

Уже традиційним для одеситів та гостей міста стало святкувати День Державного Прапора України на Потьомкінських сходах. Цього року був піднятий 28-метровий прапор, що на один метр довший, ніж торік, і який символізує вік незалежності України. Така традиція існує вже понад 6 років.  Підйом прапора по сходах відбувався під музичний супровід Оркестру Центру військово-музичного мистецтва Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

У видовищному дійстві з розгортання блакитно-жовтого полотнища взяли участь активісти молодіжних патріотичних та волонтерських організацій та вихованці Військово-морського ліцею ім. В. Безкоровайного.  60  юних ліцеїстів принесли із собою 24 синьо-жовті човники – на знак підтримки 24 полонених моряків, які перебувають у заручниках Кремля. Таким чином вони ще раз наголосили, що в Україні хлопців не забувають і чекають на їхнє якнайшвидше повернення на батьківщину.

– Для мене участь у таких патріотичних заходах є дуже значимою, адже саме в такі хвилини відчуваєш ще більшу гордість, що ти є частиною нашої країни, що ти – українець! – ділиться своїми враженнями ліцеїст 1-го курсу Військово-морського ліцею ім. В. Безкоровайного Ілля  Трухін. – І я, і хлопці, які  сьогодні тут поруч зі мною, запам’ятаємо цей день на все життя, тому що всі ми, хто ніс прапор, на якусь мить стали єдиним цілим. І це неперевершені відчуття.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Новини