ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові представництва в 2018-2019 роках прийняли продукції оборонного призначення на загальну суму понад 7,5 млрд гривень

Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Серпня 2019, 17:08 3

Про це на сьогоднішньому брифінгу в АрміяInform розповів заступник начальника управління військових представництв Міністерства оборони України полковник Дмитро Колесник.

– За 2018 рік військові представництва прийняли продукції оборонного призначення на загальну суму понад 27 млрд гривень, зокрема для потреб Збройних Сил України на суму понад 20 млрд грн, та для інших державних замовників, зокрема на експорт 7 млрд грн.

За 7 місяців поточного року військові представництва прийняли продукції оборонного призначення на загальну суму понад 7,5 млрд гривень, зокрема для потреб Збройних Сил України на суму понад 7 млрд грн, та для інших державних замовників, зокрема на експорт 500 млн грн.

Також військові представництва за напрямком ремонту ОВТ у 2019 році перевірили близько 400 потенційних виконавців оборонних замовлень в інтересах як Збройних Сил України, так і інших державних замовників.

Загалом, за останні п’ять років, особовий склад військових представництв прийняв понад 10 тисяч одиниць озброєння та військової техніки, – повідомив Дмитро Колесник.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
Новини, Озброєння та техніка