ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Черговий «плювок» Росії на міжнародне право

Новини світу та України
22 Серпня 2019, 13:30
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Московський міський суд відхилив апеляційні скарги адвокатів двох груп військовополонених моряків. Про це на своїй сторінці в мережі Facebook повідомив керівник групи адвокатів, що представляють інтереси українців у суді, Микола Полозов.

21 серпня відбулося судове засідання щодо шести моряків: Юрія Без’язичного, Юрія Будзила, Володимира Лісового, Богдана Небилиці, Євгенія Семидоцького та Андрія Ейдера.

«Так як і в попередніх засіданнях суд за клопотанням прокурора визначив провести засідання у закритому режимі. Постанову Лефортівського районного суду щодо продовження терміну тримання під вартою залишено без змін», — повідомив Микола Полозов.

Цього ж дня Московський міський суд також відхилив апеляції семи моряків: Андрія Артеменка, Віктора Безпальченка, Володимира Варимеза, Владислава Костишина, Олега Мельничука, Василя Сороки та Сергія Чуліби.

Таким чином «справедливий» суд у Москві відхилив апеляції щодо продовження арешту всіх українських моряків. Вирішено: всіх 24 українців утримуватимуть у Лефортово до кінця жовтня.

Зауважимо, що раніше заступник міністра закордонних справ РФ Григорій Карасін заявив журналістам, що Росія та Україна обговорюють питання обміну захоплених у Керченській протоці українських моряків.

15 липня в Києві відбулася зустріч омбудсменів Людмили Денісової й Тетяни Москалькової, де вони обговорили механізм взаємного звільнення громадян двох держав.

Тому напрошується висновок: це рішення суду є черговим «плювком» Росії на необхідність виконання Міжнародного трибуналу ООН з морського права, а також це говорить про порушення норм міжнародного гуманітарного права, зокрема Женевської конвенції 1949 року «Про поводження з військовополоненими» в частині умов утримування військових моряків.

Кореспондент АрміяInform

Україна відкриває секрети російської зброї: TrophyLab уже отримала понад 300 заявок
Україна відкриває секрети російської зброї: TrophyLab уже отримала понад 300 заявок

На реєстрацію в Єдиному веб-порталі досліджень техніки противника — платформі TrophyLab — уже подано понад 300 заявок.

Нора стала могилою: довгі ноги видали окупанта
Нора стала могилою: довгі ноги видали окупанта

Російський окупант намагався сховатися від українського дрона в імпровізованій норі, але власне укриття його й видало.

Ротації мають відбуватися вчасно, життя воїнів важливіше за «лінії на карті» — Олександр Сирський
Ротації мають відбуватися вчасно, життя воїнів важливіше за «лінії на карті» — Олександр Сирський

По Збройних Силах загалом є близько двох десятків воїнів, котрі залишаються на передовій без ротації 200 діб і довше.

За підтримки повстанців: ССО уразили останній великий «бензиновий» НПЗ росіян
За підтримки повстанців: ССО уразили останній великий «бензиновий» НПЗ росіян

У ніч на вівторок, 14 липня, підрозділи Deep Strike Сил спеціальних операцій атакували у Башкортостані останній великий «бензиновий» НПЗ росіян.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Навідник

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

WorkUa Начальник групи телекомунікації інформаційно-телекомунікаційного вузла

від 20000 до 25000 грн

Хмельницький

Військова частина А1056

Olx Навідник-оператор

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

RobotaUa Фельдшер

від 21000 до 24000 грн

Вся Україна

Мукачівський прикордонний загін

WorkUa Кулеметник

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв

189 окремий батальйон 123 ОБр ТрО

RobotaUa Гранатометник

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ