ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Неодружені солдати та сержанти жодної копійки не платитимуть за проживання у казармах поліпшеного типу

Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Серпня 2019, 21:36

Про це на сьогоднішньому брифінгу в АрміяInform розповів головний старшина ЗСУ, начальник Управління по роботі з сержантським складом Генерального штабу старший прапорщик Олександр Косинський.

– Будується ціла мережа службового посадового житла. 184 об`єкти були закладені торік, і вже більше 30 – здані в експлуатацію у військових містечках. Там солдати та сержанти мають можливість селитись. Більшість з таких гуртожитків або, як їх ще називають «казарми поліпшеного типу», призначені для неодружених військових. Так от, після поселення у ці казарми поліпшеного типу, солдати та сержанти абсолютно нічого не платять – ані за оренду, ані за комунальні послуги. Вони живуть безкоштовно – за рахунок Міністерства оборони України.

Олександр Косинський також додав, що минулого року внесено зміни в Закон України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їхніх сімей» стосовно надання можливості контрактникам отримувати грошову компенсацію за піднайом житла. До цього часу таку преференцію мали лише офіцери. Натепер сержанти й солдати згадану компенсацію вже отримують.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram