ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На фестивалі «З країни в Україну» підтримали військовополонених моряків

Прочитаєте за: 3 хв. 20 Серпня 2019, 17:47 2

Фестиваль «З країни в Україну» впевнено крокує регіонами країни. Цього разу він пройшовся по Одещині. Окрім глобальної програми, яку представляють у кожному місті, деякі локації відрізнялися від попередників. До прикладу, в Чорноморську місцева команда створила тематичний майданчик «Імпульс війни», де впродовж дня плели маскувальну сітку для військових на передову. Тут була організована і фотозона із фронтовими світлинами, яка нагадувала мешканцям і гостям міста про бойові дії на Cході України.

Відповідальний по майданчику «Імпульс війни» – Віталій «Йож», учасник бойових дій з морської піхоти. Саме його фотографії були на виставці в Чорноморську. Чоловік запевняє – організовувати подібні заходи й локації вкрай необхідно.

– Дуже переживав про виставку, бо це – питання честі та моїх загиблих братів. Радію, що справився. Неймовірно вдячний організаторам за можливість показати людям фрагменти війни, – говорить чоловік. – Світлин чимало, тож я обирав найактуальніші з них. Серед відвідувачів виставки був і мій побратим із Києва. Потиснув руку, подякував. Люди такі різні, й сприйняття в них теж – різне. Бачив, що в декого з глядачів аж мурахи йшли по шкірі від виставки, поряд із цим хтось просто відвертався від фронтових облич.

Поряд із фотовиставкою до заходу долучилися і діти, які із задоволенням створювали малюнки для захисників України. А от доросліші відвідувачі фестивалю могли взяти участь у змаганнях із воркауту та пройти тренінг із надання першої допомоги, який проводила Українська служба порятунку. Окрім такої різноплановості заходу, відбулася і гастрономічна подія – презентація військової кухні від волонтерів «Кулінарної сотні».

А от у Білгород-Дністровському, окрім загальної програми, місцева команда організувала танець на підтримку військовополонених за участю дитячого колективу.

Для міста це важливий момент, оскільки дві місцеві родини мають військовополонених моряків – В’ячеслава Зінченка і Андрія Шевченка. Борди з інформацією про військових планують розмістити по всьому місту.

Завершальним містом першої фестивальної хвилі мав стати Ізмаїл, але у зв’язку з трагедією в Одесі й оголошеним трауром на 18 серпня, фестиваль було відмінено. У цей день фестиваль виїхав до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей, які тимчасово залишилися без батьків. Там активісти організували для дітей чудовий концерт за участю ініціативних музикантів.

Перша хвиля фестивалів завершена, а команда організаторів повернулася до Києва, аби почати інтенсивну підготовку до наступних 9 фестивалів. Вони відбудуться в Донецькій і Луганській областях із 27 вересня по 13 жовтня.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
MilitaryArt