ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Хода Гідності-2019: хто крокуватиме Майданом

Прочитаєте за: 2 хв. 20 Серпня 2019, 17:07 1

Стати учасником першої в історії України Ходи Гідності до Дня Незалежності — престижно і почесно.

Сьогодні на плацу Окремого Президентського полку відбулося перше тренування військовослужбовців ЗС України в тому складі, в якому 24 серпня вони йтимуть Майданом.

— Цього року в урочистостях візьмуть участь понад 350 військовослужбовців з Сухопутних військ, Сил спеціальних операцій, Десантно-штурмових військ, Військово-Морських Сил, Військово-Повітряних Сил, ветерани АТО/ООС, — зазначив заступник начальника управління морально-психологічного забезпечення командування Сухопутних військ полковник Сергій Нагорний.

Окремою «коробкою» пройдуть ветерани, які відзначені бойовими нагородами за участь в АТО/ООС.

Також нарівні з чоловіками в розрахунку ЗСУ візьмуть участь дві жінки-військовослужбовиці. Вони йтимуть у «коробці» Сухопутних військ.

Хода Гідності вирізнятиметься новим форматом. Замість традиційного військового параду з демонстрацією бойової техніки й авіації — мінімальна кількість військових і відмова від показу арсеналу озброєнь.

Військові зізнаються, що хоча такий підхід для них досить незвичний, адже сценарій проведення дійства не визначено заздалегідь, а коригується на ходу, проте задоволення вони отримують не лише від кінцевого результату, а й, власне, від процесу тренувань.

Особливість Ходи — участь у ній може взяти не кожен, військовиків відібрали за особливими критеріями і вимогами. Зокрема цього року Майданом Незалежності крокуватимуть лише ті, хто відзначився на службі або має відомчі відзнаки чи державні нагороди.

  

Відзначатимуть наших захисників і під час урочистостей 24-го серпня. Так, двох військовослужбовців удостоять звання Героя України (один із них отримає відзнаку під час онлайн трансляції просто з Сєверодонецька, де наразі виконує місію з захисту України). Ще кілька бійців стануть кавалерами орденів Богдана Хмельницького ІІ-ІІІ ступенів та «За Мужність».

Зведене масштабне тренування за участю всіх учасників різних військових та інших формувань відбудеться уже завтра на злітній смузі заводу Антонова. Тож далі буде. Стежте за нашими новинами та репортажами.

Фото: Дмитро Юрченко

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook