ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Головний старшина ЗСУ звернувся до нового складу Верховної Ради України

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Серпня 2019, 19:45

На сьогоднішньому брифінгу в АрміяInform головний старшина ЗСУ, начальник Управління по роботі з сержантським складом Генерального штабу старший прапорщик Олександр Косинський розповів, чим важливий для Збройних Сил України законопроект №10181.

– Формування та розвиток професійного сержантського корпусу відбувається до попередньо запланованих заходів. Деякі з них нереалізовані й стосуються вони в основному ухвалення законодавчих актів, зокрема законопроєкту №10181. Ми чотири роки працюємо над тим, щоб ввести нову колонку військових звань і закріпити наші обов’язки на законодавчому рівні. І чотири роки нам ніяк не вдається це. Те, що законопроєкт нарешті розглянули позитивно у першому читанні – перше таке зрушення. Сподіваємося на друге читання. Бо, якщо, на державному рівні цей законопроєкт не ухвалять, то це може негативно позначитися як на якості формування професійного сержантського корпусу, так і на реалізації цього завдання. Сподіваємося, що нове скликання Верховної Ради України дасть нам змогу винести цей законопроєкт на друге читання і він отримає підтримку більшості депутатів. Адже за нинішніх військових звань подальший ефективний розвиток структури неможливий, – зазначив Олександр Косинський.

Фото: Дмитро Юрченко

Кореспондент АрміяInform
Тотальне знищення на Запоріжжі: бійці ГУР не залишають окупантам шансів
Тотальне знищення на Запоріжжі: бійці ГУР не залишають окупантам шансів

Пілоти Департаменту активних дій ГУР МОУ показали, як нищать особовий склад ворога та спопеляють ворожі військові цілі на Запорізькому напрямку.

СБУ кваліфікує удар рф по сховищу ядерного палива біля ЧАЕС, як воєнний злочин
СБУ кваліфікує удар рф по сховищу ядерного палива біля ЧАЕС, як воєнний злочин

Слідчі СБУ вважають воєнним злочином російський удар по будівлі Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива, який знаходиться біля ЧАЕС.

Від початку доби агресор 71 раз атакував позиції Сил оборони — Генштаб ЗСУ
Від початку доби агресор 71 раз атакував позиції Сил оборони — Генштаб ЗСУ

Найбільше ворог  атакував на Гуляйпільському напрямку, де відбулося 20 боїв.

Загинув, бо перечепився об мертвого попередника: на одному місці вбили трьох російських штурмовиків
Загинув, бо перечепився об мертвого попередника: на одному місці вбили трьох російських штурмовиків

Оператори 3-го батальйону «Свобода» 4-ї бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука «Рубіж» зробили успішну засідку.

Вогняне відкриття курортного сезону: у Криму запалали нафтосховища
Вогняне відкриття курортного сезону: у Криму запалали нафтосховища

Підрозділи Middle-strike ССО ЗСУ уразили у ніч проти 7 червня нафтобазу «Семиколодезянська» та нафтовий термінал в окупованому Криму.

«Зробили там підземні Лас-Вегаси»: російські пілоти під Куп’янськом зарилися глибоко
«Зробили там підземні Лас-Вегаси»: російські пілоти під Куп’янськом зарилися глибоко

За три рокі на позиціях окупанти глибоко врилися в землю, щоб сховатися від дронів.

ВАКАНСІЇ
Водій, військовий

від 20000 до 120000 грн

Харків

226 окремий батальйон 127 ОБр Сухопутних Військ ОК Північ

Оператор БПЛА-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Харків

Косівський РТЦК та СП

Начальник інформаційно-телекомунікаційного вузла зв’язку

від 20000 до 24000 грн

Хмельницький

Військова частина А1056

Такелажник, військовослужбовець

від 21000 до 22000 грн

Київ, Київська область

Номер обслуги, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Лікар медичного пункту

від 21000 до 21000 грн

Київ

168 окремий батальйон 120 ОБр Cил ТрО

--- ---