ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Якщо вас «накриває» стрес, виконайте цей комплекс фізичних вправ

Прочитаєте за: 2 хв. 19 Серпня 2019, 18:43 11

Як запевняють психологи, це допоможе стабілізуватися і переробити травмодосвід на рівні тіла. Це так звана десенситизація за Джекобсоном.

Ці вправи призначені для самостійного виконання 4 рази на добу та спрямовані на підвищення імунітету проти страхів, навчання головного мозку переживати стресові ситуації. Тож, якщо у вас немає змоги відвідати психолога, допоможіть собі звільнитися від нав’язливих, гнітючих спогадів.

Отже. Перша вимога: комплекс потрібно виконувати з прямою спиною, повторюючи кожну вправу по вісім разів. Сідайте рівно і пам’ятайте: ви – вісь, а не знак запитання.

Вправа № 1. Руки перед собою. Вся ваша увага сконцентрована на кистях рук. Робимо вдих, одночасно напружуючи руки. Видих – повне розслаблення всіх м’язів.

Потім простягаємо ноги вперед і повільно опускаємо, видихаючи. Об’єднуємо ці дві вправи. Максимально, усміхаючись, напружуємо м’язи обличчя і повторюємо три вправи в комплексі.

Вправа № 2. Ця вправа допомагає заспокоїтись. Спину тримаємо рівно, праву руку кладемо на живіт. Уявляємо, що всередині тіла шкіряний м’яч. Робимо глибокий вдих через ніс, надуваючи при цьому живіт, повільно видихаємо, розслабляючи м’язи.

Вправа № 3. «Годинник». Сідаємо прямо, дивимося праворуч-ліворуч 21 раз. Повторюємо цю вправу із заплющеними очима. Потім повторюємо її, дивлячись уже на коліна (спочатку з розплющеними очима, потім – із заплющеними).

Вправа № 4. «Метелик». Із заплющеними очима згадайте ситуацію, коли ви почувалися найщасливішою людиною на планеті. Спробуйте відтворити ті відчуття, звуки, голоси – все, що оточувало вас тоді. Не поспішайте. Наскільки це можливо, відстороніться від негативу. Схрестіть руки на грудях, поплескуючи долонями по руках. Так ви подаєте позитивні імпульси до головного мозку.

Обов’язково запам’ятайте ці відчуття. Адже це і є ті моменти, заради яких ми живемо.

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Лайфхак