ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Долати себе та свої поранення — головна мета «Ігор Нескорених-2020»

Прочитаєте за: 2 хв. 16 Серпня 2019, 12:15 2

Організаційний комітет «Ігор Нескорених» в Україні радий оголосити про визначення остаточної дати проведення Національних змагань «Ігор Нескорених» — 14 вересня.

Як і торік, більшість змагань Ігор пройдуть на стадіоні «Піонер» (вул. Академіка Туполєва), який має сучасний атлетичний майданчик, бігові доріжки з м’яким покриттям і обладнані трибуни для глядачів.

На стадіоні пройдуть змагання з бігу, зокрема на візках, з веслування на тренажерах, стрибках у довжину, стрільби з лука, пауерліфтингу та зі штовхання ядра. Початок змагань — 9:00.

Також до Національних змагань «Ігор Нескорених» буде залучено ще два додаткові місця для проведення змагань із плавання та велоперегонів. Про них Оргкомітет повідомить додатково.

Участь в Національних змагань «Ігор Нескорених-2020» візьмуть понад 200 учасників відбору, які попередньо пройшли спортивні тестування та почали підготовку за обраним видом спорту.

Долати не суперників, а себе та свої поранення — головна мета Національних змагань-2020. Саме тому на Іграх фіксуватимуть результат, але не присуджуватимуть призові місця — медалі змагань отримають усі учасники.

Таке рішення пов’язано з тим, що цього року відбір у збірну відбуватиметься в новому форматі — вирішальне значення матиме не спортивний результат, а мотивація учасника, спортивна етика та дисципліна, а також те, наскільки участь у «Іграх Нескорених» може бути корисною для його або її подальшої реабілітації. Ці характеристики визначають на співбесідах з організаторами та психологами, що проходять на спортивних тестуваннях та Національних Іграх.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Анонс, Новини, Спорт