ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Новий формат для ОК «Південь»

Прочитаєте за: < 1 хв. 15 Серпня 2019, 13:44 13

У Міжвидовому центрі підготовки військових частин та підрозділів Сухопутних військ Збройних Сил України завершилися двосторонні командно-штабні навчання з військовими частинами, що входять до складу військ оперативного командування «Південь».

Дві бригади, механізована і мотопіхотна, згідно зі сценарієм протистояли одна одній. Такий формат навчань вперше застосовується серед військ оперативного командування «Південь». Раніше двосторонні навчання проводилися лише серед батальйонів. Крім того, важливим елементом підвищення ефективності навчань стало застосування автоматизованої електронної системи управління військами на рівні штабів бригада – батальйон. Це дозволило управляти діями підрозділів на полі бою не тільки за допомогою вже звичних топографічних карт, але і робити це в онлайн режимі.

Дана система управління відстежує всі переміщення військ у режимі реального часу, що дає можливість командирам більш оперативно реагувати на зміну бойової обстановки і вносити корективи в дії підрозділів. Офіцери ланки бригада – батальйон під час навчань вчилися самостійно приймати  оптимальні рішення, не звертаючись за допомогою до старшого начальника.

За словами керівника навчань – командувача військ оперативного командування «Південь» генерал-майора Ігоря Палагнюка, головна мета командно-штабних навчань була досягнута – командири всіх рівнів та штаби набули цінного досвіду  щодо планування бойових дій і управління підрозділами під час ведення наступальних і оборонних операцій.

 

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Новини