ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Журналісти в погонах уперше відкривають особисті архіви для загалу

Прочитаєте за: 2 хв. 14 Серпня 2019, 16:47 2

Незалежність очима військкорів

22 серпня о 16 годині в приміщенні Державного меморіального музею Михайла Грушевського, що у Львові, відбудеться відкриття фотовиставки «Наша незалежність». У світлинах військових кореспондентів АрміяІnfоrm Володимира Скоростецького та Тараса Греня можна буде побачити шлях, який пройшла наша країна, а разом із нею – і наше військо.

– Ми приурочили цю виставку до святкувань з нагоди Дня Незалежності України, – розповіла вчений секретар музею Софія Легін. – Гадаю, відвідувачів зацікавлять усі ті унікальні кадри й речі, якими поділились з нами військові журналісти.

Загалом тут покажуть півсотні фотознімків з різних часів та ключових історичних подій, у яких брали участь військкори. Також глядачі зможуть як побачити, так і доторкнутись до реліквій, виготовлених руками простих українців у часи найбільших випробовувань України на державницьку міць. Як фотографії, так і всі предмети, надані музею із власних архівів авторів. Їх виставляють уперше. Отже, запрошуємо всіх бажаючих 22 серпня відвідати виставку за адресою: місто Львів, вулиця Івана Франка 154.

Коротка довідка: Володимир Скоростецький і Тарас Грень – професійні військові журналісти. Володимир прослужив у війську 23 роки, а Тарас – 29. Разом вони брали участь у висвітленні ліквідації повені 2008 року. Неодноразові учасники найбільших міжнародних навчань на терені ЄС «Рапідтрайдент». Висвітлюють боротьбу із російською військовою агресією проти України з березня 2014-го. Їх фотороботи виставлялись у таких країнах, як Ізраїль, Німеччина, Болгарія, Литва, США, Англія. У квітні цього року Тарас Грень став автором першої військової фотовиставки на території Луганської області «Обличчя захисника України», також доробки цього офіцера були основою для соціальних білбордів на теренах Луганської й Донецької областей.

 

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
MilitaryArt, Анонс, Новини