ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Зеленський призначив директора Національного інституту стратегічних досліджень

Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 14 Серпня 2019, 10:40

Президент України Володимир Зеленський призначив Олександра Литвиненка директором Національного інституту стратегічних досліджень і доручив йому в двомісячний строк унести пропозиції щодо реформування та стратегії розвитку Інституту.

Відповідний Указ оприлюднено на сайті глави держави.

«З метою посилення аналітико-прогностичного забезпечення здійснення Президентом України, Радою національної безпеки і оборони України повноважень у сфері національної безпеки держави, наукового супроводження вирішення проблемних питань зовнішньої політики, економічного, соціального і суспільно-політичного розвитку України, створення організаційних умов для проведення модернізації та функціонування Національного інституту стратегічних досліджень призначити Литвиненка Олександра Валерійовича директором Національного інституту стратегічних досліджень», -–йдеться у документі.

Президент доручив новопризначеному директорові внести у двомісячний строк пропозиції щодо реформування та стратегії розвитку Інституту, передбачивши його реорганізацію та скорочення штатної чисельності працівників.

Читайте нас в Telegram
Російські хакери зламали понад 280 поштових скриньок у країнах НАТО та Балкан
Російські хакери зламали понад 280 поштових скриньок у країнах НАТО та Балкан

Хакерське угруповання російської воєнної розвідки зламало понад 280 облікових записів електронної пошти державних і військових структур у країнах НАТО та Балкан

Авіаудар по Запоріжжю: одна людина загинула, троє поранені
Авіаудар по Запоріжжю: одна людина загинула, троє поранені

Російські війська завдали авіаударів по Запоріжжю — загинула одна людина, ще щонайменше троє дістали поранення.

«Drone Deal» і спільне виробництво: Україна розширює безпекове партнерство з Нідерландами
«Drone Deal» і спільне виробництво: Україна розширює безпекове партнерство з Нідерландами

Україна та Нідерланди запускають новий формат безпекової співпраці — так звану Drone Deal, яка передбачає розвиток спільного виробництва зброї та посилення прот

НПЗ у Туапсе та «Бастіон» у Криму: Сили оборони вдарили по логістиці й ППО рф
НПЗ у Туапсе та «Бастіон» у Криму: Сили оборони вдарили по логістиці й ППО рф

Сили оборони України завдали серії ударів по ключових об’єктах російської армії — уражено нафтопереробний завод, засоби ППО, пункти управління та райони зосеред

KN-23 і KN-24: у Міноборони пояснили, чим північнокорейські ракети відрізняються від «Іскандера»
KN-23 і KN-24: у Міноборони пояснили, чим північнокорейські ракети відрізняються від «Іскандера»

Північнокорейські балістичні ракети KN-23 і KN-24, якими росія б’є по Україні під час масованих обстрілів, не є копіями російських «Іскандерів», але створені з

Ракети для IRIS-T та F-16: Україна розширює співпрацю з німецьким виробником ППО
Ракети для IRIS-T та F-16: Україна розширює співпрацю з німецьким виробником ППО

Україна домовляється про розширення постачання ракет до систем ППО, розвиток рішень для F-16 і протибалістичного захисту.

ВАКАНСІЇ
Матрос, військовослужбовець (в/ч А2951)

від 23000 до 40000 грн

Одеса

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

Водій-електрик ДО В/Ч А4729

від 21000 до 51000 грн

Київ, Київська область

Механік-радіотелеграфіст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Головний сержант, військовослужбовець

від 22000 до 22000 грн

Миколаїв

Військова частина А1080

Артилерист/ка на САУ, БМ-21 (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 Батальйон ТрО

Комірник

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

--- ---