ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На фестивалі «З країни в Україну» приазовці сплели маскувальну сітку для військових

Прочитаєте за: 2 хв. 13 Серпня 2019, 18:20 0

Саме у серці Азову і Таврії пройшов другий заїзд фестивалю «З країни в Україну». Програма організаторів у кожному з трьох міст була доповнена місцевими майданчиками, де було представлено розмаїття української сучасності.

До прикладу, в Бердянську активності були націлені на розвиток української мови та культури. Для цього організатори розробили цікаві вікторини на знання мови та провели майстер-класи зі створення патріотичних сувенірів. Деякі майданчики адаптували під заклик поважати своє, українське. На кшталт, меню здорового харчування під гаслом «харчуйся українським».

Не оминули на фестивалі й тему війни. На майданчику «Влада і громада» представники Управління праці і соціального захисту інформували присутніх та ветеранів війни про житлові програми для учасників бойових дій та внутрішньо переміщених осіб. З ініціативи організації «Наші Атланти» учасники фестивалю плели маскувальні сітки для військових, які захищають Україну на Сході. Старалися всі, тож за неповний день вдалося сплести сітку розміром 5×7. Вчора її вже передали бійцям на Світлодарську дугу.

У Мелітополі, крім звичних для інших міст цікавинок, представили фотовиставку з портретами захисників міста. А от родзинкою каховських майданчиків став традиційний куліш, який ще з 1992 року постійно готує місцеве козацьке об’єднання. У цьому місті організатори потурбувалися і про людей літнього віку, які не мають можливості відвідувати свята. Тож музиканти Nesprosta, Alex Silakov і Secret Forest здійснили виїзд у Каховський геріатричний пансіонат, де і виступили з акустичною програмою.

Понад  три тисячі гостей, десятки локацій і сотні знайомств – таким став фестиваль «З країни в Україну» в Таврійському регіоні та Приазов’ї. А вже в наступний вікенд (16-18 серпня) фестиваль вирушить на Одещину. Культурно-просвітницькі події відбуватимуться в Чорноморську, Білгород-Дністровському та Ізмаїлі. А після невеликої перерви київська команда вирушить на Схід України до міст Донецької і Луганської областей.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Новини світу та України, Патріотичне виховання