ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Ветеранам потрібен доступ до професії та нові знання

Ветерани АТО та ООС Новини Соціальний захист військовослужбовців
9 Серпня 2019, 12:20
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

У Veteran Hub відбулася зустріч із представниками ветеранської благодійної організації DANDENONG-CRANBOURNE RSL. У дискусії взяли участь представники ветеранських організацій України, колишні військовополонені, представники засобів масової інформації.

Австралійські гості розповіли про особливості розвитку ветеранського середовища в Австралії, про роботу, фінансування й функціонування ветеранських організацій і висвітлили проблеми, які досі існують у цій царині.

Розмова виявилася особливою тим, що присутні почули кілька відвертих історій іноземних колег, які допомагають зрозуміти, чому люди стають військовими, ризикують собою на війні, як вони потім повертаються до мирного життя. І ці розповіді надихають не тільки ратників, а й звичайних людей. Окрему увагу приділяли залученню колишніх військових до спортивної активності, адже через спорт учасники бойових дій можуть швидко адаптуватися, отримати допомогу та зрозуміти, що за короткий час здатні стати повноправними членами суспільства. Як підкреслювали у своїх виступах учасники зустрічі, чоловікам із пораненнями не просто потрібна допомога, а змога обрати будь-яку стезю, доступ до професії і нові знання.

У жвавій дискусії обговорювали напрямки спільної співпраці в реабілітації ветеранів війни України і Австралії.

Багато часу представники ветеранської спільноти із «зеленого» континенту приділили відповідям на запитання від самих учасників АТО, колишніх військовополонених. Зокрема вістря обговорення концентрувалося довкола аспектів надання медичних і соціальних послуг, психосоціальної адаптації, працевлаштування і створення власного бізнесу. Підняту тут проблематику, за словами учасників зустрічі, обов’язково врахують у процесі спільної розробки програм реабілітації й адаптації ветеранів війни та учасників бойових дій.

Кореспондент АрміяInform

Спортсмени ЗСУ здобули золоту та срібну нагороди на чемпіонаті світу зі стрільби кульової
Спортсмени ЗСУ здобули золоту та срібну нагороди на чемпіонаті світу зі стрільби кульової

У Таллінні (Естонія) відбувається чемпіонат світу зі стрільби кульової по рухомій мішені, який триває з 20 по 26 липня 2026 року.

Без бронетехніки й пального: після великих втрат росіяни перейшли до оборони на Куп’янському напрямку
Без бронетехніки й пального: після великих втрат росіяни перейшли до оборони на Куп’янському напрямку

Окупанти не відмовляються від спроб просування на Куп'янщині, однак наразі не мають достатньо сил для проведення повноцінних штурмів.

Не встигли відкрити вогонь: українські дронарі знищили «Град», «Мста-Б» та «Гіацинт-Б»
Не встигли відкрити вогонь: українські дронарі знищили «Град», «Мста-Б» та «Гіацинт-Б»

На Добропільському напрямку прикордонники підрозділу «Фенікс» знищили три артилерійські системи росіян, скупчення FPV-дронів та техніку противника.

Михайло Драпатий прокоментував рішення щодо свого призначення Головнокомандувачем ЗСУ
Михайло Драпатий прокоментував рішення щодо свого призначення Головнокомандувачем ЗСУ

Командувач Угруповання Об’єднаних сил генерал-майор Михайло Драпатий прокоментував рішення Президента України призначити його на посаду Головнокомандувача ЗСУ.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Пожежний (в/ч А2183)

від 20550 до 50000 грн

Первомайськ (Миколаївська обл.)

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

WorkUa Гранатометник (контракт 18-24, 1 рік)

від 23000 до 120000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

RobotaUa Охоронник у Службу безпеки України

від 43000 до 50000 грн

Київ

Служба безпеки України

WorkUa Військовослужбовець

від 44650 до 120100 грн

Миколаїв

Відділ рекрутингу та комплектування Інгульського РТЦК та СП

RobotaUa Стаpший pозвідник-опеpатоp, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

RobotaUa Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 Батальйон ТрО

ПУБЛІКАЦІЇ