ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Сучасне обладнання дає змогу завоювати перевагу в інформаційному просторі

Міжнародне співробітництво Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 6 Серпня 2019, 15:52

Інформаційне агентство Міністерства оборони АрміяInform отримало 6 сучасних комплектів обладнання від Сполучених Штатів Америки.

До кожного комплекту входить 47 найменувань техніки, серед яких є: ноутбук, камера, фотоспалах, жорсткі диски, штативи, флешки, адаптери, кріплення, комплект карток для запису, комплект акумуляторів із зарядним пристроєм, захисні оптичні фільтри тощо.

Все обладнання можна використовувати в польових умовах, зокрема камера gopro стане в пригоді під час екстремальних зйомок, ноутбук призначений для монтажу відеоматеріалу, а також спеціальна система, яка дозволяє надійно зберігати відзнятий матеріал. Окрім цього, є надкамерне світло, за допомогою якого можна працювати в жорстких умовах.

– Хочу висловити величезну подяку нашим партнерам із США за те, що дають нам змогу реалізувати потребу в протидії гібридним спробам Російської Федерації завоювати перевагу в інформаційній війні. Який би не був творчий потенціал військових журналістів, без сучасного обладнання дуже важко діяти на випередження в інформаційному просторі, теперішніх динамічних медійних потоках, створювати оперативний контент на військову тематику і завойовувати увагу читачів, доносити об’єктивні меседжі,  – зазначив начальник інформаційного агентства АрміяInform полковник Геннадій Карпюк.

– Ми безмежно вдячні, що найбільшу кількість комплектів (шість) з усього військово-медійного представництва отримала саме АрміяInform. Це молода військово-медійна структура, у якої є хороші перспективи в сенсі інформування. Я переконаний, що це стане потужною матеріально-технічною базою для того, щоб посилювати наші спроможності, адже маємо бути конкурентними. Наразі ми перебуваємо у прямій конкуренції з усіма головними інформаційними майданчиками України, тому що все, що відбувається в армії, є надзвичайно цікавим для всіх медіа-ресурсів країни. І це обладнання створює для нас сприятливі умови для кращого інформування суспільства щодо всіх процесів, які відбуваються в армії, – сказав полковник Геннадій Карпюк.

Найближчим часом заплановано проведення тренінгів для військових журналістів, які використовуватимуть це обладнання.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Окупант влаштував засідку на дрон: вибух поховав зухвальця  
Окупант влаштував засідку на дрон: вибух поховав зухвальця  

Пілоти 1-го батальйону безпілотних систем «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних системи імені Якова Гандзюка провели дронами зачистку.

Воював проти України — отримав 15 років: суд виніс вирок зраднику з Донеччини
Воював проти України — отримав 15 років: суд виніс вирок зраднику з Донеччини

Український суд засудив до 15 років ув’язнення бойовика, який перейшов на бік ворога і воював проти Сил оборони.

Фаєр-шоу посеред поля: джип окупантів не доїхав до свого «Орлана»
Фаєр-шоу посеред поля: джип окупантів не доїхав до свого «Орлана»

Окупанти намагалися забрати свій безпілотник із поля, але потрапили під удар українського дрона.

Дрон загнав у полон: окупант довго намагався втекти, але марно
Дрон загнав у полон: окупант довго намагався втекти, але марно

Пілот 425-го штурмового полку «Скеля» змогли помітити і захопити російського піхотинця, що ховався у посадці.

Приїхала шпигувати за українським командиром: в Одесі затримали уродженку росії
Приїхала шпигувати за українським командиром: в Одесі затримали уродженку росії

Прокурори скерували до суду справу стосовно 50-річної жінки, яка встановила GPS-трекер під авто військового.

Гармати замовкли: наші штурмовики вполювали дюжину одиниць російської артилерії
Гармати замовкли: наші штурмовики вполювали дюжину одиниць російської артилерії

Пілоти 225-го штурмового полку знищили дронами 12 ворожих гармат, які ворог намагався сховати, але невдало.

ВАКАНСІЇ
Діловод загального діловодства, працівник ЗСУ

від 6000 до 7000 грн

Дніпро

Комендатура військових сполучень (Дніпро)

Стрілець-зенітник (ДШВ)

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Водій-механік аеродромно-технічної роти

від 20000 до 50000 грн

Львів, Львівська область

Бухгалтер

від 24000 до 54000 грн

Харків

Військова частина А1215

Командир міномета

від 120000 до 190000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

--- ---