ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Танкісти готові наступати разом із піхотою

Прочитаєте за: < 1 хв. 2 Серпня 2019, 13:13

Військовослужбовці одеської окремої механізованої бригади Сухопутних військ ЗСУ набувають бойової спроможності на полігоні Міжвидового центру підготовки «Широкий Лан», що на Миколаївщині.

Відбувся найцікавіший етап вишколу – перевірка рівня підготовки – батальйонні тактичні навчання. У них взяли участь танкові й піхотні підрозділи частини, що відпрацювали дії батальйону в обороні й наступі з елементами інженерного обладнання позицій, переміщень та зміни позицій, евакуації поранених і пошкодженої техніки з поля бою. Про це розповів заступник командира 28-ї ОМБр підполковник Юрій Крупко.

За словами офіцера, весь особовий склад підтвердив належний рівень бойової підготовки і здатність виконувати бойові завдання.

Протитанкові розрахунки прицільним вогнем зупинили просування «ворожих» танків. Ці навчання стали доброю нагодою військовим відточити свої навички і набути нових знань.

Примітно, що неабияку інтригу навчанням додали дії  «нападника». Для цього командування бригади навмисно не встановило порядок дій умовного противника, лишивши остаточні рішення на розсуд командирів.

− Ми відпрацювали дії екіпажів БМП і танкових підрозділів у наступі. Це дуже важливий елемент бою, і наші танкісти отримали чудову нагоду перевірити знання на практиці, й відпрацювати взаємодію з піхотою, − наголосив комбат майор Юрій Ткачук, який очолив управління сторони, яка атакує.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram