ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Більше десяти нових та модернізованих РЛС отримають Повітряні Сили до кінця цього року

Прочитаєте за: 2 хв. 2 Серпня 2019, 14:53

Про це заявив Командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковник Сергій Дроздов під час брифінгу з нагоди Дня Повітряних Сил ЗС України.

Він зазначив, що за короткий період Повітряним Силам вдалося суттєво покращити рівень справності озброєння. Зокрема протягом попереднього та нинішнього років РТВ отримали понад два десятки зразків нової та модернізованої радіоелектронної техніки. Серед них: 80К60 «Пелікан», 36Д6, П-18 «Малахіт» та деякі інші. Також триває активна робота щодо повернення до бойового складу зенітних ракетних військ комплексів, які перебувають на зберіганні.

Торік модернізовано ЗРК малої дальності С-125М1 та середньої дії С-300В1. Ці комплекси були перевірені під час проведення контрольних льотних випробувань ЗКР на полігоні «Ягорлик». Також там випробували ракети до ЗРК «Куб», «Тор» та модернізовану бойову машину ЗРК «Оса-АКМ». Регулярно проводиться комплекс заходів для підтримання боєздатності комплексів

С-300ПС/ПТ та «Бук-М1», що є на озброєнні Повітряних Сил.

– Усе це дає нам змогу посилити систему протиповітряної оборони країни, – зазначив генерал-полковник Сергій Дроздов. – Нині ми стоїмо на новому етапі, новому рівні розширення системи ППО країни із залученням до цього Сухопутних військ, Військово-Морських Сил, Десантно-штурмових військ, а також баз арсеналів та складів, на яких зберігається озброєння. І це все у загальному комплексі виконуватиме завдання з протиповітряної оборони держави, а в разі потреби і для відсічі повітряного нападу противника.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform Новини, Озброєння та техніка