ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Екіпаж вертолітників «закинув» десант у тил противника

13 Липня 2019
Екіпаж вертолітників «закинув» десант у тил противника

Бродівський екіпаж окремої бригади Армійської авіації Сухопутних військ ЗС України бере активну участь у тактико-спеціальних навчаннях груп 8-го окремого полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій на Хмельниччині. Вертолітники забезпечують десантування спецпризначенців як з повітря, так і з приземленням борту в умовний тил противника.  Після виконання диверсійно-розвідувальних завдань, вертоліт евакуює десант на базу.

Для екіпажу багатоцільового транспортно-бойового вертольота Мі-8МТ маневри є іспитом на професійну придатність: вони відпрацьовують спільне злагодження армійської авіації та підрозділів спецпризначення.

Особливість специфіки роботивертолітників – непомітно для противника вивести гелікоптер на майданчик по заданих координатах у потрібний час. Слід зазначити, що час на виконання поставленого завдання  обмежений. Також важливо правильно визначити з повітря майданчик та спосіб заходу для безпечної висадки груп спецпризначенців.

Під час відпрацювання завдань вертолітники також враховують досвід участі українськоїАрмійської авіації у ході АТО/ООС у Донецькій та Луганській областях, коли екіпажі здійснюють евакуацію поранених військовослужбовців.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Навчання та тренування, Новини