ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Уся в синцях і подряпинах, сукню ще тижні два одягнути не зможу…»

Вишкіл
Прочитаєте за: 2 хв. 31 Липня 2019, 16:28

Уперше учасницею практичної частини командирських зборів сержантів Повітряних Сил стала жінка.

«Уся в синцях і подряпинах, сукню ще тижні два одягнути не зможу, зате задоволення — море», — коментує свою участь у командирських зборах сержантів Повітряних Сил штабсержант Вікторія Городова.

Серед понад восьми десятків учасників Вікторія — єдина жінка. Останні п’ять років подібні заходи проходили в суто чоловічій компанії. А нині Вікторія на рівні з чоловіками в повній екіпіровці долала смугу реакції лідера, евакуювала «поранених», переправляла боєкомплект через огорожу та умовну прірву… І хоча завдання стояли серйозні, каже: за 22 роки у Збройних Силах України і не до такого готова.

— Я лише місяць тому з «Десни» повернулася, тому підготовлена була непогано, проте, побачивши нову смугу реакції лідера, була трохи шокована, — пригадує Вікторія. — Куди б я ще в свої 44 роки залізла? Чоловіки намагалися поводитися по-джентельменськи, та ми ж у війську, тому — «дякую, сама». Але все одно: де плече підставили, де наплічник підтримали. Та я і не перший рік в армії, пройшла шлях від роти до ПвК. До того ж від кожного учасника заходу залежав командний результат. Не могла ж я підвести когось.

На важливості тимбілдингу у Командуванні ПС наголошують особливо. Кажуть, що вправлятись із складною технікою часто простіше, ніж працювати з людьми.

— Основне завдання — не пройти смугу перешкод, а саме організувати роботу команди, — коментує головний старшина Повітряних Сил — начальник відділу з роботи із сержантських складом старший прапорщик Олег Рудюк. — Лідерами не народжуються, ними стають. І вже на рівні головного сержанта роти потрібні менеджерські здібності та вміння мотивувати. Що вже казати про головних сержантів бригад! Саме тому ми особливу увагу приділяємо командній роботі. Ось і під час цих навчально-методичних зборів сержанти тренувались діяти в тандемі, адже ні пораненого не евакуєш самостійно, ні боєкомплект через прірву без допомоги колег не переправиш…

Олег Рудюк резюмує, що в Україні дійсно є величезний прорив щодо організації всієї структури сержантського корпусу, а особливо командної і штабної ланок. А головне, з’явилось розуміння того, що сержант — це кістяк сучасної української армії, лідер для підлеглих та опора для командира.

Фото ПвК «Центр»

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Евакуація» як прикриття: у ЦПД викрили нову інформаційну кампанію рф щодо викрадених українських дітей
«Евакуація» як прикриття: у ЦПД викрили нову інформаційну кампанію рф щодо викрадених українських дітей

Росія намагається виправдати депортацію українських дітей через заяви про нібито їхню «евакуацію» та «реабілітацію».

Президент: Україна готова поділитися досвідом боротьби з «шахедами» для захисту країн Близького Сходу
Президент: Україна готова поділитися досвідом боротьби з «шахедами» для захисту країн Близького Сходу

Україна готова надати партнерам на Близькому Сході свою експертизу та необхідні засоби для захисту від іранських ударних дронів.

Окупанти 13 разів намагалися просунутися на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ
Окупанти 13 разів намагалися просунутися на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ

Від початку доби кількість атак російського агресора становить 53.

Шиншила з Харківщини поїде на Львівщину: бійці «Шквалу» врятували пухнастика з передової
Шиншила з Харківщини поїде на Львівщину: бійці «Шквалу» врятували пухнастика з передової

Прикордонники знайшли поблизу фронту на Харківщині шиншилу, яка виживала під обстрілами у покинутому будинку.

«Повіривши у власні сили, заїхали на броні»: на Гуляйпільському напрямку знищили російську штурмову бронегрупу
«Повіривши у власні сили, заїхали на броні»: на Гуляйпільському напрямку знищили російську штурмову бронегрупу

На Гуляйпільському напрямку українські військові зірвали чергову спробу прориву російських підрозділів. Техніку та десант противника знищили дрони Сил оборони.

Володимир Зеленський: Нідерланди щороку виділятимуть Україні €3 млрд підтримки
Володимир Зеленський: Нідерланди щороку виділятимуть Україні €3 млрд підтримки

Україна розраховує на стабільну військову та фінансову підтримку Нідерландів, яка становитиме близько трьох мільярдів євро щороку.

ВАКАНСІЇ
Військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Херсон

Старобільський РТЦК та СП

Бойовий медик

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Лікар, фельдшер

від 21000 до 63000 грн

Одеса

17 Прикордонний загін

Інспектор прикордонної служби (1 прикордонний загін)

від 25000 до 125000 грн

Рівне, Рівненська область

Вогнеметник

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Бухгалтер (за контрактом у ЗСУ)

від 50000 до 170000 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

--- ---