ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Чергова партія танків поїхала до військових частин

Прочитаєте за: 2 хв. 31 Липня 2019, 9:05
SONY DSC

У поточному році маємо виконати дуже важливе завдання – відремонтувати більше семи десятків одиниць техніки різних видів та передати її у війська. Про це розповів керівник державного підприємства «Львівський бронетанковий завод» Віктор Андрощук.

На сьогодні замовлення оборонного відомства реалізоване на 50 відсотків. Це вже друга велика передача повернутої нашими спеціалістами до життя техніки, – зазначив Андрощук.

Варто додати, що підприємство прагне не лише вчасно та якісно виконати державне оборонне замовлення, але й робить усе можливе для відновлення експортного потенціалу. Не так давно, вперше за період бойових дій на Сході України,  виконано зовнішньо-економічний контракт на поставку броньованих ремонтно-евакуаційних машин БТС-4ЛБТЗ на базі танків Т-55.

– Чим більше роботи, тим більше нам потрібно працівників. Маємо вакантні посади слюсарів, токарів, електрозварювальників, малярів, операторів верстатів ЧПУ, ковалів. Навіть без досвіду роботи. Тим, хто зголоситься, ми пропонуємо заробітну плату від 10 тисяч й більше (від автора – в липні середньомісячна зарплатня склала близько 15 тисяч гривень), а в 4-му кварталі 2019 року плануємо чергове підвищення. Тим, хто немає житла, в обласному центрі пропонуємо проживання в гуртожитку за символічну оплату, – наголосив Віктор Андрощук.

Власне, у межах виконання зобов’язань львівській ремонтники передали в надійні руки армійців партію модернізованих танків Т-64БВ та Т-72Б, а також капітально відремонтованих БРЕМ-1 та ГПМ-54.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки: ,