ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Жінок у війську стало більше і на керівних посадах зокрема

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 28 Липня 2019, 15:24

За останній рік у Львівській області на 10 чоловіків військову службу проходять 2-3 жінки, таку статистику дали у Личаківсько-Шевченківсько-Залізничному ОРВК міста Львова.

Варто згадати, що у 2016 році розширено перелік військових професій для жінок, а з 27 жовтня 2018 року набув чинності Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків під час проходження військової служби в Збройних Силах України та інших військових формуваннях». Закон зрівнює права жінок та чоловіків, ним, зокрема, визначено, що жінки виконують військовий обов’язок на рівних засадах із чоловіками, за винятком випадків, передбачених законодавством з питань охорони материнства та дитинства, а також заборони дискримінації за ознакою статі. Тобто якщо раніше жінки претендували в основному на посади зв’язківців, діловодів, кухарів (не бойові) тощо, то нині вони можуть бути механіками, водіями, артилеристами…

— Зрівняння прав і можливостей чоловіків та жінок під час військової служби справді дієве, — розповідає заступник військового комісара, начальник відділення Личаківсько-Шевченківсько-Залізничного ОРВК міста Львова підполковник Тетяна Беззубцева. — До нас приходять дуже багато дівчат. Усі вмотивовані. Багато-хто хоче військової звитяги: відчути, як це, бути в армії. Для когось це щось пов’язане із романтикою, особливо для молодих дівчат. Та попри різну мету, однією для всіх є — «служити народу України». Вікову категорію визначити неможливо. Тому що звертаються і молоді дівчата, і багатодітні матері…

Жінки можуть йти в будь-який рід військ, найчастіше вони обирають Сухопутні війська. Також збільшилася кількість представниць прекрасної статі у бойових військових частинах. Після укладання відповідного контракту, вони проходять підготовку у навчальних центрах, потім потрапляють у конкретну військову частину, де вони вже проходять планову підготовку в складі підрозділу.

— Дівчата можуть спокійно професійно зростати, будувати власне життя, ніхто не буде встромляти палиці в колеса через гендерні стереотипи, — говорить Тетяна Беззубцева. −  Я — живий приклад того, що так воно і є. За 20 років в армії в мене ніколи не було перепон через те, що я жінка і що я не просуваюся вище.Тепер беруть до уваги не стать, а дивляться на твої професійні досягнення, якщо ти добре підготовлений за фахом, жодних перепон, щоб обіймати керівну посаду немає, — ділиться вона.

Читайте нас в Telegram
Володимир Зеленський відреагував на ухвалення Конгресом США допомоги Україні

Володимир Зеленський відреагував на ухвалення Конгресом США допомоги Україні

Президент України Володимир Зеленський прокоментував ухвалення Палатою представників Конгресу США пакету допомоги близько 61 млрд доларів для України.

Палата представників Конгресу США ухвалила законопроєкт про допомогу Україні

Палата представників Конгресу США ухвалила законопроєкт про допомогу Україні

Сьогодні, 20 квітня, Палата представників Конгресу США проголосувала за пакет допомоги у 60,84 мільярда доларів для України. Тепер це питання має розглянути американський Сенат і потім підписати президент США Джо Байден.

У Конгресі підтримали конфіскацію заморожених активів рф у США для України

У Конгресі підтримали конфіскацію заморожених активів рф у США для України

У суботу, 20 квітня, Палата представників США прийняла законопроєкт про використання заморожених активів рф для допомоги Україні

Кількість постраждалих в Одесі зросла до восьми осіб, серед них — двоє дітей

Кількість постраждалих в Одесі зросла до восьми осіб, серед них — двоє дітей

Внаслідок сьогоднішнього ракетного удару по Одесі зросла кількість жертв до 8 осіб, серед них — 2 дітей.

За що сьогодні голосують конгресмени

За що сьогодні голосують конгресмени

Сьогодні Палата представників (нижня палата) Конгресу США проголосує за п'ять окремих законопроєктів, запропонованих спікером палати Майком Джонсоном.

Палата представників США відхилила всі невигідні для України поправки до законопроєкту про допомогу

Палата представників США відхилила всі невигідні для України поправки до законопроєкту про допомогу

Усі поправки до законопроєкту про підтримку України були відхилені в Палаті представників.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Медсестра/медбрат

Дніпро

93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр"

Водій-машиніст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Санітарний інструктор у Дрогобич

від 21000 до 130000 грн

Дрогобич

Військова частина А7079

Головний сержант взводу

від 23000 до 23000 грн

Одеса

ВМС ЗС України

Водій в Збройні Сили України

від 20100 до 125000 грн

Охтирка, Сумська область

Програміст-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Київ

Косівський РТЦК та СП