ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Росія взялася за Південну Корею

Blogger pool
28 Липня 2019, 14:26
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

23 липня провідні інформагентства повідомили світ, про те, що авіація «наймиролюбнішої» країни світу − Росії, порушила повітряний простір Південної Кореї. Біля східного узбережжя Японського моря три російських військових літаки увійшли до зони ідентифікації південнокорейської ППО. На перехоплення порушників у повітря піднялися винищувачі, яким довелось, щоб відігнати росіян, застосовувати попереджувальний вогонь. Якщо для південнокорейців такий інцидент із росіянами стався вперше, то інші країни досить часто мають справу із заблукалими пілотами двохголового орла.

Так, 21 червня «Радіо Свобода» повідомила, що російські стратегічні бомбардувальники ТУ-95 порушили повітряний простір Японії. Один літак двічі пролетів над островами Дайто, поблизу Окінави та  острова Хачіджо, на південь від Токіо. Потім бомбардувальники пролетіли над південною частиною Хокайдо й повернулись до Росії. Японці постійно вимушені підіймати в повітря винищувачі через порушення повітряного простору з боку РФ.

Під час навчань «Захід-2017», які РФ проводила на своїй території й сусідньої Білорусії, російські пілоти проігнорували повітряні кордони Литви. Військово-транспортні літаки «ІЛ-76» прямували з центральної Росії у Калінінградську область, залетіли в Литву, при цьому про намір перетнути повітряний кордон литовців не попередили.

Порушувати чужі повітряні кордони полюбляє не тільки стратегічна авіація й літаки-розвідники РФ, цією хворобою страждають пілоти навіть гвинтокрилів. Агентство «Грузія Online» розповсюдило заяву грузинського МЗС, у якій зазначалось, що впродовж двох днів зафіксовано два порушення повітряного простору росіянами: «9 грудня 2015 року російський безпілотний літальний апарат порушив повітряний простір Грузії та пролетів над сторожовими постами МВС, розташованими в селах Кошка і Гугутіанткарі Горійського муніципалітету. Наступного дня, 10 грудня, російський вертоліт МІ-8 пролетів над будівлею поліції МВС Грузії в селі Мереті Горійського муніципалітету».

Від «доброго» сусіда багато країн Європи мають клопіт. Навіть Ісландія змушена захищатися від повітряних путінських «миротворців». 20 березня 2019-го «Укрінформ» з посиланням на ісландське видання Morgunbladid повідомив, що винищувачі Північноатлантичного альянсу підняли в повітря за тривогою через проліт двох російських ТУ-142 поблизу Ісландії. Довідка:(Ту-142 літак дальньої океанської розвідки РФ).

Міноборони Польщі повідомляло, що з початку 2019-го літаки РФ влаштували низку провокацій. Перший випадок зафіксовано 16 січня, коли в міжнародному повітряному просторі над Балтійським морем виявлено російський розвідувальний літак ІЛ-20, що летів з вимкненим радіолокаційним транспондером у Калінінградську область. Довідка:(транспондер – радіопередавач, в авіації використовується для розпізнання сигналів на екрані радара «свій − чужий»).

Постійні провокації росіян, які відбуваються супроти суверенітету різних держав, є черговим підтвердженням того, що Російська Федерація нехтує фундаментальними нормами і принципами міжнародного права.

Олександр Дідур

Кореспондент АрміяInform

Удар по центру Запоріжжя: після російської атаки поранено шістьох людей
Удар по центру Запоріжжя: після російської атаки поранено шістьох людей

Російські війська завдали удару по центральній частині Запоріжжя. Відомо про щонайменше шістьох поранених.

Повітряні Сили спростували фейк про заліт білоруського Іл-62 в Україну
Повітряні Сили спростували фейк про заліт білоруського Іл-62 в Україну

Повітряні Сили ЗСУ спростували інформацію про нібито заліт в Україну літака Іл-62 білоруських авіаліній.

СБУ уразила в Керчі два російські судна військового забезпечення та засоби ППО
СБУ уразила в Керчі два російські судна військового забезпечення та засоби ППО

Воїни «Альфи» СБУ завдали успішних ударів по суднах військового забезпечення в тимчасово окупованій Керчі.

Спалили арту, транспорт та склади: на Купʼянському напрямку в росіян запалало
Спалили арту, транспорт та склади: на Купʼянському напрямку в росіян запалало

FPV-екіпажі 14-ї механізованої бригади імені князя Романа Великого провели ударну роботу по тилах окупантів.

ВАКАНСІЇ
Системний адміністратор

від 50000 до 130000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Старший оператор радіолокаційної станції

від 22000 до 122000 грн

Геча, Закарпатська область

Навідник артилерії (ЗСУ)

від 20000 до 130000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Старший оператор-дешифрувальник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Машиніст бульдозера, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Кропивницький

Військова частина А3406