ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На українському TV покажуть іміджеві фільми про армію

MilitaryArt: мистецтво ведення війни Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 27 Липня 2019, 10:23

Задля виховання нового покоління, студентської молоді, формування їхньої національної свідомості та патріотизму українські телеканали покажуть цикл героїко-патріотичних документальних фільмів «Бойові родини».

Про це повідомив сьогодні, 26 липня, в Укрінформі під час презентації проєкту його продюсер Олександр Дріз.

У заході також взяли участь представник Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України полковник Володимир Кашлюк, виконавчий директор Українського культурного фонду Юлія Федів і режисер монтажу документальних фільмів «Бойові родини» Марина Польшина.

Цикл героїко-патріотичних телефільмів «Бойові родини» створений за підтримки ЗС України й Українського культурного фонду, розповідає про традиції, культуру, особливості взаємин у різних родах військ. Кожна серія присвячена одній конкретній бригаді, яка має яскравий бойовий шлях.

У зйомках, які тривали у військових частинах країни, зокрема, взяли участь військовослужбовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, 93-ї механізованої бригади, 36-ї бригади морської піхоти, 55-ї артилерійської бригади, а також члени їхніх родин.

За словами Олександра Дріза, цей проєкт є спробою створення нового іміджу для армії.

– Насамперед це пропаганда військових професій, показ нових культурних надбань українського війська, яке має вже суто європейське обличчя. Тепер армія створюється, стає міцною, і це відзначають міжнародні експерти, які присутні в ЗСУ, – сказав Олександр Дріз.

Він підкреслив, що такий проєкт украй необхідний для військкоматів, які здійснюють призов. Показуючи молоді цей цикл фільмів, вони орієнтують, куди піти на службу.

– Назва фільму «Бойові родини» має подвійне значення. Передовсім, це всі нові бригади, формування у ЗСУ, побудовані за бригадно-корпусним принципом. Вони – як сім’я для всіх, хто пройшов службу в них, і хто нині служить. У них є певні традиції, і все це покажемо у фільмах, – резюмував Олександр Дріз.

Окрім того, за словами продюсера, у кожній стрічці покажуть справжні сімейні династії військових. Завершити виробництво фільмів планують наприкінці жовтня 2019-го. Підписано угоди з телеканалами 2+2, Суспільне, 5 канал, Еспресо, ZІК. Згадані фільми покажуть у гарнізонах і окружних будинках офіцерів.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Українські захисники відбили ворожий штурм у бік Ставок
Українські захисники відбили ворожий штурм у бік Ставок

Від початку доби агресор 41 раз атакував позиції Сил оборони.

Цілеспрямовані удари по цивільних — Європарламент вимагає трибуналу і нових санкцій проти рф
Цілеспрямовані удари по цивільних — Європарламент вимагає трибуналу і нових санкцій проти рф

Європейський парламент засудив атаки росії по цивільній інфраструктурі України. Депутати вимагають покарання винних і створення спеціального трибуналу.

Нова коаліція з питань оборонних закупівель: Україна та країни-партнери об’єдналися в CORPUS
Нова коаліція з питань оборонних закупівель: Україна та країни-партнери об’єдналися в CORPUS

У Києві підписали Меморандум CORPUS, який започатковує багатонаціональну коаліцію для посилення взаємодії у сфері оборонного забезпечення та закупівель.

Уразив тисячі ворожих цілей: як «Мурчик» у 25 років став Героєм України
Уразив тисячі ворожих цілей: як «Мурчик» у 25 років став Героєм України

Прикордонник Владислав із позивним «Мурчик», на чиєму рахунку тисячі уражених ворожих цілей, у 25 років став Героєм України.

Понад 2100 дітей повернулися додому: Президент розповів про результати ініціативи Bring Kids Back UA
Понад 2100 дітей повернулися додому: Президент розповів про результати ініціативи Bring Kids Back UA

Україні вже вдалося повернути понад дві тисячі дітей, яких вивезла росія. Робота триває — із залученням міжнародних посередників.

«Понад 200 дронів за ніч»: Президент розповів про наслідки удару по Дніпру й атаки по Україні
«Понад 200 дронів за ніч»: Президент розповів про наслідки удару по Дніпру й атаки по Україні

Росія масовано атакувала Україну дронами і балістикою, під ударом опинилися кілька регіонів, зокрема Дніпро.

ВАКАНСІЇ
Технік зв’язку, військовослужбовець

від 20000 до 25000 грн

Бориспіль

Київ, ОКПП ДПСУ

Гранатометник

від 21000 до 121000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

Водій-стрілець

від 21000 до 50000 грн

Запоріжжя

Військова частина А2176

Командир бойової машини

від 20000 до 20000 грн

Київ

131 окремий батальйон 112 ОБр Сил ТрО

Інженер-електронщик БПЛА, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

--- ---