ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військово-спортивний вишкіл «Щит і меч» зібрав 140 дітей з усієї України

Прочитаєте за: 2 хв. 22 Липня 2019, 16:56 1

На Вінниччині розпочався військово-спортивний вишкіл «Щит і меч». Його учасники – представники молодіжних військово-патріотичних клубів Вінниччини, Київщини, Житомирщини, Полтавщини, Хмельниччини та Дніпропетровщини. Протягом десяти днів хлопці та дівчата проходитимуть парашутно-десантну і гірсько-штурмову підготовку, вивчатимуть різноманітні зразки стрілецької зброї і топографію, практикуватимуть військову медицину та рукопашний бій.

За словами керівника військово-патріотичного клубу «Форпост» і засновника вишколу Федора Водянюка, такий табір для молоді організовують вже третій рік поспіль. З кожним роком кількість учасників тільки збільшується. Цього року їх 140.

– Хлопці та дівчата, які проходять наш вишкіл – різного віку, від 8 до 18 років, – розповідає Федір Водянюк. – Для кожної вікової категорії ми розробили свою програму навчань. Майже всі наші інструктори – діючі військові та учасники бойових дій. Що примітно, діти, які відвідують табір не вперше, вже й самі можуть бути інструкторами. Вони завжди знайдуть дорогу з лісу, знають, як знезаразити воду, а ще – неабиякі тактики. Ви б бачили, як відділення дівчат з муляжами зброї іде в наступ або виходить з імовірного оточення. У такі моменти мене переповнює неймовірна гордість за нашу небайдужу молодь.

Наметове містечко організували на березі Дністра, в селі Пороги, у співпраці з військовими окремого полку зв’язку Повітряних Сил, Вінницькою обласною організацією ТСО України, прикордонним загоном “Ямпіль” та учасниками бойових дій. У перший день вишколу діти показали гостям ті елементи підготовки, що новачки вивчатимуть протягом усього часу. А найстарші учасники подолали тактичну смугу перешкод.

– Цю смугу ми створили кілька років тому, – говорить Федір Водянюк. – Своєрідний навчально-тренувальний центр просто неба. Відтоді й вирішили щорічно збирати дітей, які цікавляться військовою справою.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Вишкіл, Новини, Патріотичне виховання