ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Делегація експертів НАТО зі страткому відвідала район проведення операції Об’єднаних сил

Міжнародне співробітництво Новини ООС
Прочитаєте за: 3 хв. 20 Липня 2019, 8:55

На Приазов’ї група експертів у галузі стратегічних комунікацій із країн-членів НАТО вивчала досвід і нові підходи, які застосовують Збройні Сили України, органи місцевої влади та структури сектору оборони й безпеки у напрямках реалізації стратегічних комунікацій у районі проведення операції Об’єднаних сил (ООС). Це є проект обміну досвідом, ініційований Міністерством оборони України, який проводиться вже вдруге в контексті обміну досвідом з боротьби із гібридними загрозами.

Під час брифінгу, який провів для делегації заступник начальника штабу ООС із стратегічних комунікацій полковник Руслан Мирошниченко, іноземні гості ознайомилися з поточною безпековою ситуацією в районі проведення ООС. Представникам НАТО розповіли про роль підрозділів ЗСУ, їхнє застосування у формуванні надійного безпекового середовища на території Донецької та Луганської областей.

Особливу увагу зосередили на гуманітарних питаннях, зокрема на запобіганні гуманітарній катастрофі серед місцевого населення. Адже головна цінність — це прості люди, їм потрібні якісні допомога та підтримка. Європейців зацікавили кроки щодо відновлення соціально важливої інфраструктури, надання ефективної медичної допомоги, проведення заходів дозвілля і культури та створення умов для відпочинку дітей.

Нашим західним партнерам розповіли про реалізацію проєкту «Українське кіно — Донбасу». Цікавинка цієї програми — безоплатна демонстрація для мешканців невеликих міст та сіл новинок вітчизняного кінематографа.

— Україна та її Збройні Сили мають справді унікальний досвід у сфері зв’язків з громадськістю, проведенні інформаційних та психологічних операцій, реалізації проєктів цивільно-військового співробітництва та інших елементів системи стратегічних комунікацій, — відзначив полковник Руслан Мирошниченко. — Чому наш досвід цікавий представникам НАТО? Українські військовослужбовці, що перебувають у районі бойових дій, щодня спілкуються з місцевим населенням. У такий спосіб ми впливаємо на настрої людей, ефективно інформуючи їх про діяльність і виконання завдань ООС. Об’єктивно доносимо ті позитивні зміни, які відбуваються в державі. Також активно співпрацюємо з органами місцевої влади та з регіональними ЗМІ, — додав він.

Крім того, члени іноземної делегації відвідали кілька населених пунктів поблизу лінії зіткнення. Зокрема на власні очі побачили, як працює унікальний християнський табір відпочинку у Піонерському. Молоде подружжя, священик та його дружина, організували для дітей з багатодітних сімей з допомогою групи цивільно-військового співробітництва справжню оазу відпочинку. Як каже отець Т., їхня мета — мінімізувати наслідки війни для юних українців, створюючи умови для повноцінного їхнього розвитку. «Країна безтурботного дитинства» — саме таку назву дали цьому закладу. Щодня тут відпочивають понад 80 дітей. Вони граються, співають українські народні пісні, танцюють, малюють тощо. На вихідних та у свята ходять у новозбудований храм.

Також представники НАТО побували у Бердянському, де ознайомилися з роботою єдиного в селі медичного пункту. Оглянули житлові будинки, пошкоджені внаслідок ударів артилерії російсько-окупаційних військ кілька років тому. Деякі з них уже вдалося відновити: встановили нове перекриття, вікна та двері, полагодили зовнішні стіни, зруйновані уламками снарядів, та упорядкували прибудинкові подвір’я.

Віталій Панчишин, мобільна пресгрупа ОТУ «Схід»,

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
У Офісі Генпрокурора розповіли, що системно працюють над покаранням винних за сексуальне насильство в умовах війни, яке росія використовує як зброю

У Офісі Генпрокурора розповіли, що системно працюють над покаранням винних за сексуальне насильство в умовах війни, яке росія використовує як зброю

Заступниця Генпрокурора Вікторія Літвінова взяла участь у пресконференції з питань реагування на сексуальне насильство в умовах війни в Україні, яка відбулася сьогодні у Києві.

Затрофеєний російський «танк-сарай» показали зсередини

Затрофеєний російський «танк-сарай» показали зсередини

Декілька днів тому стало відомо, що українські військові вперше затрофеїли ворожий «танк-сарай» та взяли в полон російських танкістів, а вже сьогодні на Армія TV вийшов огляд цієї техніки.

«Говорит, ну бахнут и всё. Да *б твою… Они не останавливаясь всю ночь по голове», — ГУР перехоплення

«Говорит, ну бахнут и всё. Да *б твою… Они не останавливаясь всю ночь по голове», — ГУР перехоплення

Українські розвідники оприлюднили перехоплену розмову цивільної з шебекінського району бєлгородської області щодо ведення бойових дій.

Генпрокурор повідомив про проведення службового розслідування щодо свого заступника

Генпрокурор повідомив про проведення службового розслідування щодо свого заступника

Андрій Костін також підкреслив, що дуже серйозно ставиться до журналістських розслідувань.

Представники Міноборони та урядовий уповноважений Польщі з відбудови України обговорили двосторонню співпрацю

Представники Міноборони та урядовий уповноважений Польщі з відбудови України обговорили двосторонню співпрацю

У Києві відбулися переговори між представниками Міністерства оборони України та урядовим уповноваженим Польщі з питань відбудови України.

Окупанти на мотоциклах кинули пораненого пасажира після зустрічі з українським FPV

Окупанти на мотоциклах кинули пораненого пасажира після зустрічі з українським FPV

Дві пари окупантів переміщалися українськими дорогами на мотоциклах, але їм назустріч прилетів дрон 3-го ДШБ 80-ї ОДШБр.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Фельдшер (військовий)

від 21000 до 24000 грн

Мукачево

Державна прикордонна служба України

Діловод, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Оператор взводу радіоелектронної боротьби

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 окрема єгерська бригада імені Олекси Довбуша

військовослужбовець

від 20100 до 123000 грн

Богодухів, Харківська область

Водій категорії С

від 21000 до 22000 грн

Прилуки, Чернігівська область

Інструктор з радіо-та супутникового зв’язку, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область