ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Одеські лучники до «Invictus Games» готові!

Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Липня 2019, 9:25 1

За кілька днів в Одесі відбудеться відбір учасників на «Ігри нескорених-2020». Тренери дають підопічним останні настанови і поради перед змаганнями, а спортсмени прагнуть показати найкращі результати. Особливо чекають відбору наші лучники.

Так сталося, що торік одесити почали готуватися всього лише за три тижні до змагань. Не маючи засобів для тренувань і необхідного комплектування… І це, звісно, вплинуло на якість підготовки.

– У моїх підопічних є всі шанси потрапити до збірної, адже ми тренувалися впродовж року тричі на тиждень. Навіть встигли взяти участь у чемпіонаті України зі стрільби з лука серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату. Хлопці чудово впоралися з поставленим завданням попри те, що в таких змаганнях брали участь уперше, – оповідає тренер Юлія Большова.

Також вона зазначила, що завдяки всебічній підтримці було створено всі умови для належної підготовки. Зокрема, спортсмени з обмеженими можливостями могли тренуватися на базі Військової академії (м. Одеса) і стадіону СКА. Їм придбали професійні набори для лучної стрільби.

Як казав Конфуцій, коли стрілець промахується, він не звинувачує інших, а шукає провину в собі. Так і наші учасники «Ігор Нескорених» – проаналізували помилки попереднього року й тепер готові показати гідні результати. Нам залишається побажати їм влучних пострілів!

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: ,

Захищаємо світ

00
00
00
Новини, Спорт