ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ефективний оборонний менеджмент – важлива складова розвитку війська

Прочитаєте за: 2 хв. 10 Липня 2019, 7:45 0

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбулася науково-практична конференція з питань науково-методичного виконання заходів оборонного огляду.

Під час конференції проаналізували порядок оцінювання наявних спроможностей щодо ефективного реагування на спектр актуальних і прогнозованих загроз у воєнній сфері. Зокрема, розглянули методи визначення перспективної моделі організації оборони, Збройних Сил та інших складових оборони.

Заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції, заступник голови Міжвідомчої робочої групи Анатолій Петренко, розповів про основні заходи оборонного менеджменту та управління оборонними ресурсами Збройних Сил України, а також окреслив головні напрями та перспективи стратегічного планування Збройних Сил у майбутньому.

За його словами, своєчасне запровадження оборонного менеджменту надає можливість забезпечити створення ефективного механізму щодо досягнення єдиних цілей воєнної політики, інтеграції та сформувати ефективне оборонне та бюджетне планування й управління. Це сприятиме ефективному використанню обмежених ресурсів (матеріальних і фінансових), збалансуванню бюджетних видатків розвитку, утримання та формування реалістичних бюджетів Міноборони.

Радник із питань оборонного планування та регіональної стратегії Міноборони Великобританії Майкл Грінленд поінформував учасників конференції про модель оборонного планування, побудовану на досвіді реформування британських збройних сил протягом останніх років.

За підсумками науково-практичної конференції її учасники у форматі обговорення обмінялися думками стосовно визначення єдиних методичних підходів щодо оцінювання стану і готовності сил оборони до виконання завдань з оборони України, стану їхнього кадрового, фінансового, матеріально-технічного та інших видів забезпечення з урахуванням міжнародного досвіду. А також дійшли спільного висновку щодо вирішення інших проблемних питань, спрямованих на реформування та розвиток Збройних Сил України.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram