ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У прифронтовому Маріуполі відзначили День Військово-Морських Сил ЗС України

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 7 Липня 2019, 15:31

Сьогодні у Маріуполі відбулися заходи з нагоди святкування Дня Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Головні урочистості пройшли на площі Воїнів-визволителів. У заходах узяли участь ветерани війни на Донбасі, військові капелани, волонтери, військовослужбовці морської піхоти й інших підрозділів української армії, які щоденно виконують бойові завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей.

Військові та присутні вшанували пам’ять загиблих українських воїнів хвилиною мовчання. Згадали яскраві перемоги і подвиги захисників держави, що були проявлені в боях з російсько-окупаційними військами. Крім цього, відбулося нагородження найкращих військовослужбовців нагородами і грамотами.

‒ Сьогодні Україна відзначає День Військово-Морських Сил. Головне побажання, щоб доньки та сини українського народу, які обороняють суверенітет та територіальну цілісність України, після виконання бойових завдань повертались здоровими і неушкодженими у свої домівки, до своїх рідних. На превеликий жаль, наразі у полоні перебувають 24 українські військові моряки, але ми впевнені, що вони неодмінно повернуться додому, ‒ відзначив заступник командувача морської піхоти ВМС ЗС України полковник Аркадій Степаненко.

Далі жителі і гості міста побачили виставку військової техніки та озброєння морської піхоти Військово-Морських Сил. Діти і дорослі залюбки робили селфі з бійцями на тлі бронемашин, залазили всередину та уявляли себе в ролі механіків-водіїв.

Морські піхотинці продемонстрували містянам показові виступи з рукопашного бою та змоделювали елементи сучасного бою. За свої старання цілком заслужено були нагороджені бурхливими оплесками та оваціями.

Надзвичайну атмосферу свята доповнив концерт флотських музикантів і військового оркестру.

мобільна пресгрупа ОТУ «Схід»

 фото Анни Чапали

Кореспондент АрміяInform
«Будемо бити ці зебри, що вони нафарбують»: командир полку БпС про ворожу логістику та камуфляж рф
«Будемо бити ці зебри, що вони нафарбують»: командир полку БпС про ворожу логістику та камуфляж рф

Українські удари по сухопутному коридору до Криму мають накопичуватьний ефект, який у перспективі значно погіршить ситуацію для окупантів.

Моторошні кадри: ворог обстріляв Костянтинівку фосфорними боєприпасами
Моторошні кадри: ворог обстріляв Костянтинівку фосфорними боєприпасами

Російські окупаційні війська знову завдали по Костянтинівці удару забороненими міжнародними конвенціями фосфорними боєприпасами.

«Очікування затягнулося»: Володимир Зеленський дав тиждень на підготовку угоди щодо Patriot
«Очікування затягнулося»: Володимир Зеленський дав тиждень на підготовку угоди щодо Patriot

Президент України Володимир Зеленський провів нараду щодо додаткових шляхів постачання в Україну систем ППО та ракет до них.

Сторож тіньового флоту спалахнув у доці: СБС уразили російський корвет «Бойкий»
Сторож тіньового флоту спалахнув у доці: СБС уразили російський корвет «Бойкий»

Оператори 1-го окремого центру СБС ЗСУ уразили корвет «Бойкий» Балтійського флоту ВМФ рф у Кронштадті.

Плати — і не поїдеш: справа одеських правоохоронців, які вимагали гроші у військовозобов’язаних, уже в суді
Плати — і не поїдеш: справа одеських правоохоронців, які вимагали гроші у військовозобов’язаних, уже в суді

Справу одеських правоохоронців, котрі за $2 тисячі обіцяли не везти військовозобов’язаних до ТЦК, передали до суду.

Генштаб ЗСУ уточнив наслідки удару по Ільському НПЗ та нафтоперекачувальній станції у Волгоградській області
Генштаб ЗСУ уточнив наслідки удару по Ільському НПЗ та нафтоперекачувальній станції у Волгоградській області

Внаслідок удару Сил оборони 2 червня підтверджено зупинку перекачування нафти на нафтоперекачувальній станції «Зензеватка» у Волгоградській області рф.

ВАКАНСІЇ
Механік водій

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Керівник підрозділу цифрової трансформації командування Сил ТрО

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони

Командиp танка (з pакетно-гарматним озброєнням)

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Сапер. Обирай посаду зараз, не чекай поки тебе розподілять!

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область

Аналітик пункту управління артилерійською розвідкою

від 21000 до 50000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Оператор РЕБ в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

--- ---