ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Володимир Зеленський: За тиждень рф запустила по Україні 20 ракет і скинула 1250 авіабомб

Новини
26 Січня 2025, 12:15
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Лише за цей тиждень російські загарбники запустили по Україні два десятки ракет різних типів та скинули понад 1200 авіаційних бомб.

Про це у неділю, 26 січня, повідомив Президент країни Володимир Зеленський.

«За останній тиждень Україна зазнала сотні російських атак різними типами зброї: близько 1250 авіабомб, понад 750 ударних дронів, більш ніж 20 ракет різних типів», — розповів він на своїй сторінці у Facebook.

За словами глави держави, запобігти російському терору цивільного населення в Україні можна завдяки далекобійній зброї та подальшим санкційним тиском на країну-агресора.

«Тільки рішучість може зупинити таких терористів. Постійно працюємо з партнерами, щоб збільшити можливості нашої оборони та зменшити здатність Росії тероризувати Україну. Далекобійність важлива. Санкції важливі. Зменшення ціни на нафту важливе. Головне — все робити в єдності та рішучо захищати життя», — підкреслив Володимир Зеленський.

Нічна атака на Україну: Повітряні Сили знищили 50 російських дронів
Нічна атака на Україну: Повітряні Сили знищили 50 російських дронів

Як повідомляла АрміяInform, у ніч на 26 січня російські війська атакували безпілотниками Суми, внаслідок чого було пошкоджено будівлю закладу освіти, багатоквартирний будинок та адміністративні приміщення.


Повітряні Сили спростували фейк про заліт білоруського Іл-62 в Україну
Повітряні Сили спростували фейк про заліт білоруського Іл-62 в Україну

Повітряні Сили ЗСУ спростували інформацію про нібито заліт в Україну літака Іл-62 білоруських авіаліній.

СБУ уразила в Керчі два російські судна військового забезпечення та засоби ППО
СБУ уразила в Керчі два російські судна військового забезпечення та засоби ППО

Воїни «Альфи» СБУ завдали успішних ударів по суднах військового забезпечення в тимчасово окупованій Керчі.

Спалили арту, транспорт та склади: на Купʼянському напрямку в росіян запалало
Спалили арту, транспорт та склади: на Купʼянському напрямку в росіян запалало

FPV-екіпажі 14-ї механізованої бригади імені князя Романа Великого провели ударну роботу по тилах окупантів.

ВАКАНСІЇ
Моторист, військовослужбовець (ВМС, А2951)

від 22000 до 53000 грн

Одеса

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

Оператор РЛС

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Водій інженерно-саперного відділення

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Стрілець-санітар 23 ОМБр

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Інженер базових станцій

від 50000 до 130000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Тракторист, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Кропивницький

Військова частина А3406